Від «Klubnicek» – до Crazy Monkey

Форма-виробник ігрового онлайн-продукту Igrosoft (Ігрософт) – відомий російський геймінг-продюсер, яка по праву називається лідером серед виробників даного сегменту на ринку країн СНД. Продукти цієї компанії раніше можна було зустріти в будь-якому ігровому закладі як Росії, України, так і країн ближнього зарубіжжя. Це пояснює доступність обладнання компанії як у питаннях ціни, так і оволодіння їх технологією гравцями. На відміну від конкурентів, Igrosoft зосередився тільки на випуску ігрового обладнання — автоматів, асортимент яких з недавніх пір доповнив широкий вибір ігор онлайн, відмінними рисами яких стали ті самі якість і доступність.

Онлайн-слотів і Igrosoft не так багато, як, наприклад, у «Гамінатора», але всі вони популярні і користуються неймовірним коханням у армії гравців, що постійно поповнюється. Кожен онлайн-слот цієї компанії – жива легенда. Жива, тому що до категорії легендарності належать не лише самі ігри, а й гравці, їхні емоції, які є прямим доказом слави Igrosoft.

Легендарні стільники Ігрософта

Всі ми пам’ятаємо уподобані нам автомат Гараж Мавпи, Резидент,Фруктовий коктейль За кожним із цих слотів стоїть знак якості, що асоціюється з назвою компанії: Igrosoft.

Якщо подивитися в історію створення, то відкрито підприємство «Ігрософт» було у Москві у 90-х роках минулого сторіччя. Пріоритет роботи компанії з перших днів було підтвердженням пріоритету якості над кількістю. Усього за весь період роботи фірма розробила та впровадила в обіг близько 20 унікальних слот-машин, азарту яких може позаздрити будь-яка голлівудська «іграшка». Кожна гра в найкоротший термін змогла завоювати статус російського гейм-бестселера, а якщо говорити про конкуренцію, то скласти її можуть хіба що автомати Мега Джек і слоти Гамінатор.

Отже, що є асортимент Igrosoft? Це улюблені «Крейзі Манки», «Фруктовий Коктейль», «Чорті», «Гараж» і т.д. Гра на цих автоматах – це не просто випробування азарту, це повернення до минулого, ретроспектива молодості, ілюстрація ностальгії. А що може бути ціннішим за спогади?
Багато хто відзначає, що сьогоднішні онлайн-автомати Igrosoft відрізняються якоюсь примітивністю. Втім, це лише поверхова думка, бо саме у простоті криється їхня унікальна особливість: усе геніальне – просте. Тому що ігровий мінімалізм сприяє швидкому оволодінню технологією гри будь-якого за соціальним статусом та рівнем інтелекту гравця.

Кожен ігровий автомат цього розробника має свою унікальну атмосферу, неперевершену бонусну гру (або одразу набір ігор), що колись було дуже рідкісним явищем – розкішшю.

Слоти від Igrosoft оснащені п’ятьма чи шістьма барабанами. Грати в ігри цієї категорії виробника може навіть новачок геймінгу, саме тому вони такі популярні серед українців.

Слід зазначити, що сьогодні є багато фірм, що займаються модернізацією, удосконаленням слотів від Igrosoft. Їхні інновації не тільки розширюють комплексні можливості автоматів, вони відкривають заново те, що вклав творець у сам мозок гри – доступність, відкритість, радість.

Різновид гейм-апаратів «Ігрософт» не настільки широкий, як у аналогів, але заслуговує на окреме слово похвали.

Наприклад, гра Скалолаз розповідає про героїчну, але дуже важку долю альпіністів, які вірять у свій успіх і силу команди. Сам слот має 9 ігрових ліній і 5 «верташок». Гра ця дуже проста, але миттєво заслужила визнання серед любителів азартного дозвілля, бо близька їм тематично. Починається гра з вибору чисел ліній та суми внеску. Тиснемо кнопку «старт» і насолоджуємося захоплюючою грою. Кнопка «допомога» повідомить про можливі виграшні комбінації та їх суму. Збільшити нагороду за певної комбінації можна, вийшовши в гру на подвоєння.

Онлайн-автомат «Полунички» відрізняється відносною простотою, його гейм-кредо – «грають усі!» Слот відзначений чудовим музичним супроводом, який ніяк не перебиває гру, а доповнює її, а також цікавими значками-символами. Цей автомат став дуже популярним завдяки популярним казино «Вулкан». Сьогодні цей слот доступний в інтернет-версії, що дуже на руку онлайн-гравцям та любителям відеослотів від Igrosoft зокрема. Складається апарат з 9-ти ліній та 5-ти барабанів. Бонуси – цілий призовий ряд та гра на подвоєння.

Як же без Crazy Monkey! Ця гра входить до десятки найпопулярніших азартних інтернет-ігор у СНД. Слот присвячений тематиці тропіків, а головні персонажі, безумовно, спритна симпатична «мавпочка», що бажає отримати банани. Сюжет гейму зазвичай простий, але це аж ніяк не зменшує його цікавості. Музика легка, захоплююча, ненав’язлива, дозволяє не тільки розслабитися, а й поринути у гру з головою. Слот оснащений 9-ма ігровими лініями на 5-ма барабанами. Звичайно, містить бонусний раунд, готовий запуститися при випаданні трьох мавпочок на одній лінії.

‘Резидент’ став довгоочікуваною пролонгацією сюжетної лінії слота із сейфами. Улюблену Резидента знову викрали і утримують на таємній базі злого здоров’я… Гармати, пістолети, протигази, вогнегасники, погони – все у озброєнні сміливця для звільнення красуні-заручниці. Бонусна гра «Резидента» може подарувати великий виграш. Головне тут – знайти та відкрити потрібні двері.

Справді, ігровий продукт «Ігрософт» так само користується успіхом, як і десять років тому. Лише тепер в інтернет-версії. Багато хто пророкував занепад компанії і нездатність її вижити в колі конкурентів, але популярність протилежна до висновків скептиків.

Фірма-виробник дійсно має великий досвід роботи у сфері створення гейм-програм, орієнтованих на російський, тобто пострадянський ринок, що ментально близько і українському споживачеві ігрового продукту.