Ігровий автомат Резидент грати онлайн

resident

Ігровий автомат Resident, як і більшість його побратимів, також вироблених світ російським розробником слотів Игрософт, є культовим апаратом з тривалою історією. Тематичне оформлення слота Резидент – історія про розвідника, який рятує симпатичну радистку. Грати безкоштовно в ігровий апарат Резидент в режимі онлайн без реєстрації можна прямо на нашому ігровому ресурсі PlayMaxima.

З того часу минуло багато часу і подібні заклади потрапили під заборону. Але культовий слот Resident з гідністю пережив ці потрясіння і був трансформований розробниками у віртуальний слот. Завдяки цьому грати в апарат Резидент безкоштовно стало ще простіше: щоб скуштувати всі переваги безкоштовної гри та чудово провести час, тепер достатньо лише наявності ПК чи телефону.

Всі назви апарату: Resident | Rezident | резидент | Сейфи | Розвідник | Шпигун | Врятувати радистку Штірліц

resident

Ігровий автомат Resident безкоштовна гра без реєстрації

Отже, що ж є безкоштовний ігровий автомат Резидент і за що він сподобався користувачам ледь з’явився в ігровому середовищі? Все дуже просто: слот Резидент перебуває серед фаворитів у багатьох гравців завдяки хорошим характеристикам, нескладним правилам, наявності надзвичайно захоплюючої bonus гри, а також цікавої спрямованості сюжету. Грати в резидент безкоштовно та без реєстрації ви можете 24 години на нашому ігровому порталі Playmaxima.

Секрети сейфів від резидента

Ігровий автомат Сейфи оповідає про захоплюючі пригоди шпигуна, який перебуває під час виконання своїх посадових обов’язків. Гравцю ж пропонується приміряти і він роль відважного розвідника, виручивши у своїй ще й чималу вигоду. Відбувається таке цікаве дійство буде на п’яти барабанах гри з 9 максимально можливими для активації лініями. Щоб вибрати потрібну кількість активних ліній, гравець може використовувати зелені кнопки у верхній частині панелі керування з відповідними числами, відповідальними за виставлення даного показника. Розмір ставки теж може бути різним, залежно від бажань та можливостей майбутнього метра шпигунства – гравця. Таким чином, максимально на кожну з активованих ліній можна поставити 25 кредитів, а мінімально один. У слоті Resident також передбачена ризик-гра на подвоєння виграшу та раунд бонусної гри, що складається з двох етапів. Для того, щоб грати в міні гру сейфи потрібно під час виграшу, натиснути кнопку ризик гри.

правила резидент автомата

Символи ігрового автомата Резидент

Серед символів гри Резидент вам зустрінуться протигаз, військова медаль та погони, золотий жетон, два види холодної зброї, книга, сейф та вогнегасник. Більшість із представлених у грі символів виконують стандартні функції, згідно з якими вони можуть складати виграшні поєднання символів – комбінації.

Що за комбінація символів може вважатися виграшною? Для отримання виплати потрібно, щоб після зупинки барабанів після обертання на одній з активних ліній вишикувалася послідовність з однакових знаків. Якщо при цьому вона ще й примикатиме до одного з країв барабанів, то виграш у вас у кишені. Точний розмір призу, який ви в такому разі отримаєте, залежатиме від цінності знака, що складає комбінацію. Варто зауважити, що найменш оплачувані знаки випадають на барабанах частіше, приносячи невеликі, але стабільні призи. Найбільш оплачувані символи випадають на екрані рідше, але саме вони здатні принести максимально щедрі куші. Виплати за комбінації із символів усі фіксовані, і точні їх розміри наведені у вкладці з інформацією Help. Крім показників множників виплат, в даному розділі представлені також дані про структури активних ліній, подробиці проведення бонусного та ризикованого раунду, а також особливості спеціальних символів. На останньому моменті варто зупинитись докладніше. Ігрові автомати онлайн безкоштовно сейфи справжнє відкриття для любителів якісних ігрових апаратів.

Отже, у слоті Resident є дикий та бонусний символи.

бонусная игра
бонусная игра

Бонусний символ або, як його ще інакше називають, вайлд у цьому випадку виступає у вигляді вогнегасника. Він не лише складає комбінації самостійно, а й може замінювати собою інші зображення, знову ж таки, з метою збирання виграшної послідовності знаків. Сейф же не приносить абсолютно ніяких виплат, проте має іншу, гранично важливу функцію. Сейф в слоті Resident символ бонус. Це означає, що він, випавши на будь-яких позиціях слота поза врахуванням активних ліній, відкриє гравцеві доступ до бонусного раунду.

Бонусна Гра Резидент

Бонусну гру автомата Resident можна сміливо назвати родзинками ігор від Ігрософт: вони тут неймовірно захоплюючі та вигідні. Якщо говорити конкретно про слот Resident, то готуйтеся до призового туру з двох етапів. Отже, спочатку головний герой — військовий шпигун — опиниться в секретному приміщенні, в якому будуть розташовані кілька сейфів. Гравець, відкриваючи сейфи навмання, отримуватиме за кожен із них певний приз на свій рахунок. Але якщо в сейфі трапиться динаміт, то призовий етап завершиться точно на цьому моменті. Якщо ж гравцеві звезе і він пройде вибухівки, то буде винагороджений додатковим заохоченням — другим призовим туром. Тут вам теж буде вибір між двома однаковими, на перший погляд, варіантами. Якщо говорити точніше, то шпигун повинен знайти вихід із злачного приміщення і перед його поглядом з’являться дві двері. Якщо він відкриє ту, за якою на нього чекатиме чарівна красуня, він отримає виграш, що в сто разів перевищує заданий розмір ставки.

Грати вігрові апаратибезкоштовно і без реєстрації Резидент дуже цікаво, хоча сама гра на ризик має на увазі процес, при якому гравець ставить на суму виручки за останній спин, що закінчився випаданням виграшної комбінації. Ризик полягає в тому, що результат раунду з ймовірністю 50 на 50 може як помножити піднесену на кон виплату, так і анулювати її повністю. Таким чином, тут гравцеві буде запропоновано обіграти у карти свого віртуального супротивника. Раунд полягатиме в тому, що гравець вибере з 4 закритих карт ту, що буде більшою за номіналом, ніж відкрита карта віртуального дилера. При виконанні цієї єдиної нескладної умови на рахунок гравця буде нараховано вдвічі збільшену суму виграшу за останній спин. Якщо ви бажаєте скуштувати почуття справжньої військово-шпигунської авантюри, то не обійдіть стороною слот Resident.