Ігровий автомат Garage грати онлайн

garage

Навіть у ігровому світі є поділ на чоловіків та жінок. Це означає, що є ігрові автомати лише для жінок та тільки для чоловіків. Ні, звичайно ж, грати в них може будь-хто, але навряд чи жінками сподобається грати в ігровий автомат Гараж.

Всі назви апарата: Garage | Гараж | Коробки | Ящики

Безкоштовна гра на автоматі Гараж

Ігровий автомат Гараж дарує чоловікам усамітнення зі своєю машиною в гаражі, хоча жінкам також було б корисно розібратися, що так приваблює чоловіка в машинах. Якщо ви вже зважилися грати гральний автомат Гараж безкоштовно та без реєстрації рекомендуємо ознайомитись з ігровими символами та особливостями бонусної гри. Розробники Garage Slot продумали його до найдрібніших дрібниць, які і створюють особливу атмосферу гри. Головним персонажем слота є звичайний чоловік який любить проводити свій вільний час у Гаражі. Він сидить навпроти екрана телевізора, в руках у нього пляшка пива та сигарета. Навколо все, що потрібно справжньому чоловічому гаражу — ганчірки, сміття, порожні пляшки з-під алкоголю.

символы автомата Гараж

Ці предмети також є символами в ігровому автоматі. Є ще й чисто машинні — свічки запалювання чи каністри з бензином. Вони приносять найбільший за значенням виграш. Наприклад, якщо на екрані з’являться п’ять каністр, то виграш збільшиться в двадцять разів. Ще більше виграшу ви отримаєте за п’ять акумуляторів — п’ятдесятикратне збільшення. Головним видобутком гравців виявилися домкрати та вогнегасники, які допоможуть збільшити прибуток у двісті разів. Окрім цих символів, є ще й дикий символ – це автомобільний брелок. Він виконує роль джокера і також допоможе принести феноменальне збільшення кредитів.

Кожен символ слотапросоченийдухом гаража, в який ви потрапите, натиснувши кнопку старт. Не забувайте, що виграш в автоматі гараж залежить від кількості активних ліній.

Бонусні ігри грального автомату Garage

В ігровому автоматі є аж три додаткові бонус-ігри.

Перша бонус гра — гра на ризик. Вона доступна після випадання будь-якої виграшної комбінації, якщо натиснути кнопку BET. Все просто: на ігровому екрані одна відкрита карта та чотири закриті якщо виберіть карту вище за званням — виграли! Якщо ні – програли. Ризик гра за вашим бажанням може повторюватися до 9 разів!

На 1-му етапі ризик-ігри ви отримуєте шанс на подвоєння 50% х 50%
На 2-му етапі ризик-гри шанс на подвоєння дорівнює 40% на перемогу, 50% на програш та 10% на нічию.
На 3-му етапі шанс виграти дорівнює 50%, 40% на програш і 10% на нічию.
Етапі від 4 до 9 реалізовані за аналогією, як 2 і 3.

риск-игра автомата Гараж

цьому призовому турі гравець повинен вгадати, що в коробці. Вгадає – і прибуток у руках. Але потрібно не забувати, що для гри не потрібно проходити процедуру реєстрації і що кожен користувач може грати безкоштовно. Це дуже легко — для цього вибирайте тільки відповідну опцію і навіть не реєструватися.

Друга бонус гра — ящики

Для того щоб почалася друга бонус гра потрібно щоб на ігровому екрані випало 3 символи коробок. Після цього Вам потрібно відкривати по одному 5 ящиків. У кожній скриньці знаходиться певна кількість ігрових кредитів, які будуть помножені на Вашу ставку, або поліцейський зі знаком «STOP». Гра триває доки не буде обрано скриньку зі знаком Стоп.

бонусная игра в коробки

Третя бонус гра — замки

Якщо на ігровому екрані випало 3 символи із зображенням замку, то Вам дуже пощастило! Мета гри відкрити гараж, відкривши 5 замків. Спочатку виберіть сейф, в якому лежить ключ для відкриття замка. Якщо ви вибрали сейф без ключа всередині то бонус гра закінчується. Один із сейфів обов’язково із ключем, але який вгадувати вже Вам!

Якщо вам часто випадало по два замки, то з 9 разів збирається один супер ключ! Їм за бажанням можна відкрити один із замків. Якщо відкриєте всі замки, отримуєте справжній золотий автомобіль! Вартість аж 500 ігрових кредитів.

Ігровий автомат Гараж радує азартних гравців уже десяток років. Пов’язана така популярність із тим, що автомат робили з душею! Різноманітність та справжній азарт бонусної гри не можна навіть близько порівняти із сучасними автоматами!