Ігровий автомат Полунички грати онлайн

fruit cocktail

Безкоштовний гральний автомат «Полунички» можна віднести, до так званих у народі, фруктових азартних ігрових автоматів. Грати безкоштовно в автомат Fruit Cocktail дуже просто, просто запускай автомат автомат натиснувши кнопку start. На барабанах ви відведете багато апетитних соковитих фруктів, які намальовані в найдрібніших деталях. Якщо у вас з’явилося величезне бажання грати онлайн в гру полуничка то ви потрапили за адресою!

Спеціально для гравців Playmaxima всі ігрові автомати доступні безкоштовно і без реєстрації 24 години / 7 днів на тиждень.

Ігровий автомат Fruit Cocktail безкоштовна гра без реєстрації

Граючи в ігровий автомат полунички безкоштовно ви набуваєте безцінного досвіду, який допоможе Вам під час гри на гроші. У даному автоматі насправді є на що подивитися 2 види бонусної гри, більше 120 можливих виграшних комбінацій на 9 активних ігрових лініях. Усі виграшні комбінації фруктових символів ви можете бачити у цій таблиці.

комбинации символов автомата Клубнички

Символи автомата Полунички

Даний ігровий слот є точною віртуальною копією автомата, який знаходиться в ігровому казино, ігрова програма повторює не тільки зовнішні ознаки за графіком та інтерфейсом, додано деякі звукові ефекти, і в точності опрацьовано алгоритм випадання комбінацій символів за допомогою вдосконаленого рандомізатора. Убарабана автоматає 6соковитих фруктових символів, які ви можете спробувати натиснувши кнопку старт.

Всі назви апарату: Fruit Cocktail | Полунички | Фруктовий коктейль | Фрут Коктейль | Полуниця

При першому запускуігровогоавтомата фрут коктейль ви відразу отримаєте на рахунок 100 кредитів для гри і при кожному перезавантаженні сторінки віртуальна валюта знову Вам нараховуватиметься. Начиніть грати з нами онлайн в ігрові автомати Fruit Cocktail з повною впевненістю в системі і отримувати від гри тільки задоволення. Ця розвага доступна кожному, хто любить непідробний азарт, і бажає отримати приємні враження від гри без витрати на це своїх особистих коштів.

Стратегія гри на автоматі Полунички

Існує дві основні стратегії при грі в автомати полунички онлайн безкоштовно:

Стратегія №1. Грати на маленькі ставки на одну лінію. Гравець «вичікує» появи на ігрових барабанах символів 3-х полуниць. Після цього розпочинається бонусна гра. Гравець відіграє бонусну гру та забирає отриману суму кредитів. Тут головне протриматися у грі якомога довше.

Стратегія №2. Граємо на максимальних ставках на 3-х або більше лініях. Невеликі виграші намагаємось подвоїти у грі на ризик. У цій стратегії гри в автомати полунички онлайн розрахунок йде на виграшну таблицю фруктових комбінацій, оскільки ставку на лінію можна відбити в множнику до х5000 в залежності від символів на барабані.

Бонусна гра на ігровому автоматі Полуниця
У цій версії гри є кілька бонусних ігор. Перша бонусна гра вже багатьом знайома і називається гра на подвоєння

игра на удвоение автомат Клубнички

З грою на подвоєння ви можете подвоїти чи навіть помножити на 5 ваш виграш! Сенс гри дуже простий: множ свій виграш на х2, х3, х4, х5 або програй все.

Основна бонусна гра починається з появою на ігровому екрані зображень із 3 або більше символів полуниці.

бонусная игра клубнички

Гра закінчується, коли в бонусній грі випадає символ EXIT. Ви отримаєте додатково на Ваш ігровий рахунок суму кредитів, яка випала вам у бонусній грі.