Ігровий автомат Crazy Monkey грати онлайн

crazy monkey

Зовсім недавно в розважальних залах країн СНД, стояв веселий ігровий автомат Crazy Monkey (Мавпочки). Його невимушена і частково дитяча тематика не могла залишити байдужим жодного гравця. Тематичне оформлення слота Мавпочки – непрохідні джунглі, на фоні яких обертаються барабани. Грати безкоштовно в ігровий апарат Сrazy Monkey онлайн онлайн без реєстрації можна прямо на нашому сайті PlayMaxima.

все символы игрового автомата crazy-monkey

Crazy Monkey грати безкоштовно в ігровий автомат

Crazy Monkey грати безкоштовно в ігровий автомат

Предельная ставка на одни игровой ряд, составляет – двадцать пять кредитов. Максимальный выигрыш, который вы можете получить за победную комбинацию, достигает суммы – сто двадцать пять тысяч кредитов (в случае выпадения главного символа игры «обезьянка» и при максимальной ставке на игровой ряд).

Найбільша ставка на один спин – двісті двадцять п’ять кредитів (дев’ять рядів помножити на двадцять п’ять кредитів). Переможні лінії починають мерехтіти, коли на екрані грального автомата Crazy Monkey випадає три і більше однакових символи. Також вони мають стосуватися або лівої або правої частини екрана. Якщо у вас випаде три подібні знаки по центру екрана, то в такому разі комбінація не вважатиметься виграшною.

Найдорожчі символи в ігровому автоматі Крейзі Манкі – мавпочка, лев та маска. Емблема «маска» виступає у ролі дикого знака. Він може замінити будь-який символ у грі, крім найціннішого знака «мавпочка».

Знак «Мавпочка» є символом розкиду. Якщо у вас випадає понад три подібні символи, то автоматично запускається бонус гра.

Вивчивши основну символіку вже можна починати грати в онлайн ігрові автомати безкоштовно Мавпочки, але все ж таки для повного розуміння радимо ознайомитися з основною та бонусною грою.

Крейзі Манки початок безкоштовної гри

Щоб запустити гру, оберете активні ігрові ряди від однієї до дев’яти (кнопкою line), отже далі оберете розмір ставки (кнопкою bet). Натисніть кнопку «обертати», яка запустить обертання барабанів.

Далі якщо ви вдало зірвете всі мотузки, автомат мавпи запропонувати зіграти в супербонус гру. Перед вами з’явиться кілька табличок під назвою «Знайди приз», після відкриття однієї з табличок, ви зможете отримати додаткову суму до вашого виграшу або взагалі нічого. Тут вам допоможе лише інтуїція.

Бонусна гра ігрового автомата Крейзі Манкі

У разі запуску бонусної гри ви потрапите на тропічну галявину, де звисають величезні мотузки, а між ними знаходиться мавпочка. Ці мотузки підв’язані під різні предмети (кокоси, цеглини, банани). Вам потрібно буде смикати послідовно за мотузки, щоб отримати бонусний приз. Якщо на мавпочку впаде банан, і вона його швидко при цьому з’їсть, це подарує вам додаткову суму. Якщо ж смикнувши за мотузку, впаде цегла або кокос, то бонусна гра для вас припиняється. Але у разі випадання великої ставки, на мавпці буде маска та гра продовжиться.

бонусная игра автомата Crazy-monkey

Вся виграна сума додається до вашого основного виграшу і множаться на ставку. Після завершення бонусу і супербонусу гри, ви можете заглянути в таблицю виплат і подивитися, які комбінації принесли вам найбільше грошей.

Ризик гра автомата Шалена Мавпочка

Після кожної переможної комбінації, що випала, у вас виникає можливість подвоїти свій виграш. Для цього потрібно натиснути кнопку Double, яка запустить ризик гру.

риск игра Crazy Monkey

Перед вами з’явиться додаткова вкладка, де ви побачите п’ять карт. Одна картка буде у володінні умовного дилера. Вам слід вибрати одну з чотирьох карт, що залишилися, та таким чином, щоб карта була старшою за рангом, ніж карта дилера. Якщо вам посміхнеться успіх, ваша сума подвоїться, інакше виграш за останній спин — згоряє.

У разі виникнення рівності, здійснюється нова пересдача. Кількість решт, у цій грі, не обмежена, що дозволяє виграти досить велику суму. Якщо ви все ж таки надумали в Сrazy Monkey грати онлайн безкоштовно то не варто довго чекати просто тисніть start і запускайте гру! А для того щоб у Сrazy Monkey грати на гроші потрібно спочатку трішки навчитися на грі в демо-режимі на кредити і тільки після цього випробовувати свою удачу в будь-якому онлайн-казино!

П’ятибарабанний відео слот Crazy Monkey має досить реалістичну та якісну графіку, яка дозволяє нам трішки поринути у дитинство. Побігайте з мавпочкою по стежках екзотичного лісу та отримайте приємні бонуси, а якщо у вас вистачить сміливості, то зіграєте у додаткову супербонус ігрового слота мавпочки та ризик гри. Інтерфейс простий і зрозумілий, тому якщо ви новачок, то труднощів у використанні виникнути не повинно.