Ігровий автомат Синдбад

sindbad

Одним із головних героїв арабських казок є Сіндбад, що прославився своєю відвагою та вмінням виплутуватися із найскладніших ситуацій. Виробники ігрового софту перенесли історію на майданчики відеослотів. Компанія EvoPlay розробила барвистий безкоштовний ігровий автомат Sindbad. Він гарантує захоплююче проведення часу і великий бонус.

Безкоштовна гра на автоматі Сіндбад

Ігровий автомат Синдбад представляє яскраве видовище, оскільки має високоякісний дизайн з детальним промальовуванням елементів, що декорують. Основним фоном є оазис серед пустелі. Тут у печері Сіндбад зберігає всі свої багатства та інші предмети. Сам він стоїть біля ігрового майданчика, що складається з 5-ти барабанів та 20-ти ліній виплат. Клавіші управління представлені у вигляді предметів, що відносяться до казкової історії про Сіндбад. Вони застосовуються для визначення ставки, вибору діючих ліній, запуску барабанів та увімкнення режиму автоігри. Під веселу арабську мелодію час пролетить непомітно.

Бонусная игра автомата

Тематичними символами відеослоту Sindbad є головний герой, циклоп, скринька з коштовностями, якір, чарівна лампа Алладіна, а також знаки, зібрані з різних предметів, що відповідають сюжету. Процес формування призових комбінацій відбувається традиційно. Від 3 до 5 однакових знаків повинні з’явитися на сусідніх барабанах на активній лінії. Починається виграшне поєднання лише з лівого краю ігрового поля. Винагорода виплачується згідно з передбаченими правилами.

Підвищують продуктивність ігрового автомата Sindbad спеціальних символів. Дикий знак – медальйон, присутній на 3-му барабані. Він може розширюватися всю його висоту. У такій позиції вайлд є замінником, і крім того запускає 2 безкоштовні обертання. Якщо він займе 3 центральні барабани, тоді гравець отримає лише 1 бонусний спин. Ще одним диким знаком є ​​символ Х2. Він також має опцію заміни, і при цьому збільшує виграні суми в 2 рази.

Дикий символ і символ розкиду

Символом розкиду виступає чалма. До обов’язків розкиданого символу входить запуск раунду фриспінів. Він складається з 20 безкоштовних обертань, під час яких можна виграти додаткові ігри чи множники.

Картинка з черепом і двома схрещеними кинджали включають бонусну гру. Учасник переноситься до печери, де головний герой запускатиме колесо удачі, що й визначить розмір виграшу.

У віртуальному слоті Sindbad є ризик-гра. Вона доступна після кожного успішного спина. За її умовами необхідно вибрати карту старшого номіналу, ніж у дилера. Це забезпечить гравцеві перемогу. У протилежному випадку ставка буде анульована.