Ігровий автомат Steam Tower грати онлайн

Игровой автомат Steam Tower играть онлайн

У душі кожного представника сильної статі живе потяг до лідерства, бажання долати численні перешкоди, тим самим вкотре підкреслюючи свою мужність, силу та спритність. Однак часи шляхетних лицарів давно канули в лету, про що неминуче шкодує більшість користувачів, які віддають перевагу розвагі онлайн-ігри. Не варто сумувати марно, адже популярна шведська компанія-виробник NetEnt пропонує гравцеві відчути всі принади підкорення найвищої віртуальної вежі, яка символізує вершини великої гри, що здаються неприступними.

Цінитель сучасних відео слотів з легкістю побуває ‘в шкурі’ казкового героя — сміливця, який просто зобов’язаний визволити принцесу, що томиться в неволі, попутно знешкодження дракона, що вогнедишає, виступає в ролі непохитного стража. Однак, якщо в минулі часи герой боровся за руку і серце красуні, то прагматичний світ комп’ютерних технологій запропонує відмінну компенсацію у вигляді щедрих грошових призів. Адже коефіцієнт віддачі виграшних засобів слота досягає 97%, що, погодьтеся, досить приємне значення.

Характеристика грального автомата Steam Tower

Висока казкова вежа розташовується на 5 ігрових барабанах, а кількість ліній виплат у максимальному значенні досягає 15. Ігровий процес випереджається вибором активних лінійок, на кожну з яких встановлюється ставка — не менше одного ігрового кредиту. Будь-якому потенційному герою приємно буде заздалегідь дізнатися суму можливої ​​нагороди, тому не зайвим буде згадати, що розмір фіксованої виплати ігрового автомата Steam Tower дорівнює 300 000 кредитів. У ході ігрового процесу, який яскраво оформлений і супроводжується приємною мелодією, користувач має формувати результативні поєднання символів, які представлені в таблиці виплат. Серед піктограм зустрічаються досить мальовничі значки — чого варте одне тільки Око Дракона! Зустріти можна і традиційних героїв любовної авантюри — красуню Принцесу та молоду людину, яка ризикнула кинути виклик міфічному варту та неприступній Вежі. Присутні у грі та звичні карткові символи. Правила складання поєднань прості: необхідно шикувати на активній лінії ряд ідентичних фішок, починаючи від крайнього лівого ігрового реле і закінчуючи крайнім правим барабаном.

На особливу увагу заслуговує спеціальна символіка слота Steam Tower. Так, дикий значок, представлений зображенням Гарпуна, за допомогою якого можна успішно полювати на кровожерного Дракона, допомагає користувачеві при формуванні оплачуваних комбінацій, замінюючи інші піктограми слота. У ході бонусного міні-раунду, який буде активований при появі на екрані слота головного героя — відчайдушного сміливця, wild може подвоювати кількість безкоштовних круток барабанів.

Бонусна гра

На окрему увагу заслуговує бонусна гра, яка є багаторівневим процесом сходження на вежу, кожному поверху корою відповідає одне обертання ігрових реле. Усього ж користувачеві надається 10 фрі спинів — проте навіть неозброєним оком видно, що вежа набагато вища і складається з 16 поверхів. Залишається лише підкоритися долі, чекаючи, поки піктограма, що випала, із зображенням неприступної вежі послужить перепусткою на інші поверхи, що являють собою справжні квести, повні пригод і несподіваних сюрпризів. До речі, долати важкий підйом здасться веселіше, якщо знати про множників, які відповідають певним відрізкам шляху героя. Їх числове значення може змінюватись від 2 до 7, що здатне подарувати грандіозні виплати на ігровий рахунок. Що чекає на користувача в результаті гри? Щасливцю, який досяг вершини середньовічної будови, залишається лише забирати свою кохану додому і радіти можливому виграшу джек-поту.

Ігровий автомат Steam Tower своїм оформленням нагадає величну епоху вікторіанської Англії – саме ця країна асоціюється у сучасників з елегантним леді та відважними джентльменами. Боріться в ім’я кохання та честі – адже ігровий процес обернеться не лише славою, а й грошовими призами! Чудові ігрові опції, оригінальний та зворушливий сюжет, стильний інтерфейс; наявність вільних обертань та множників – хіба це не привід оголосити війну віртуальному Дракону?