Ігровий автомат Lucky Ladys Charm грати онлайн

Игровой автомат Lucky Ladys Charm

Розкажіть, яким був ваш останній виграш в азартних онлайн-іграх або ігрових автоматах. Навіть найбільш песимістично налаштовані люди, які, за їхніми словами, не вірять у таємниці талісманів, іноді прислухаються до забобонів. Оберіг над дверима при вході в будинок, щасливий квиток у гаманці, річ у гардеробі, яка приносить удачу – ці талісмани є практично у кожного. Ну а якщо ви хочете перевірити свій успіх – тоді ігровий автомат Лакі Леді (Lucky Ladys Charm) якраз те, що треба.

Всі назви апарату: Lucky Lady’s Charm | Лакі Леді | Леді Шарм | Лакі Леді Шарм | Кулі

Безкоштовна флеш ігра на автоматі Lucky Ladys Charm

Вам випала можливість ознайомитися з талісманами щастя, адже кожен символ в Lucky ladys charm несе в собі удачу. Наприклад, конюшина, кроляча лапа, копійка, підкова та інші. У кожного з них своє призначення як у житті, так і в грі. Символ Куля представляє скаттер, при випаданні трьох і більше символів на ігровому полі активується бонусна гра, яка подарує Вам 15 безкоштовних обертань барабана. А джек піт на принесе сама Леді Удача, для цього достатньо зібрати п’ять таких зображення та виграш у вас у руках.

Відео слотЛеді шарм зовні не відрізняється від своїх побратимів, у своєму арсеналі маєп’ять барабанів ідев’ять ігрових ліній. А правила в даному слоті прості і зрозумілі, а управління примітивне, так що вам знадобиться мінімум часу та зусиль, щоб звикнути і з легкістю з усім справлятися. Навіть новачок зрозуміє, що до чого.

В ігровий автомат лаки леді шармможете гратибезкоштовно і без реєстрації нанашомусайті. Як тільки барабани в ігровому автоматі почнуть обертатися, здаватиметься, що ви вхопили удачу за хвіст, так що будьте сміливішим, адже саме зухвалим доля допомагає. Залишається тільки побажати вам приємної та вдалої гри.