Ігровий автомат Gnome грати онлайн

gnome

Ігровий автомат Gnome від виробника Ігрософт є чудовим варіантом відпочинку, який дозволить не просто добре провести час, але ще й додатково заробити. Тематика слота трохи казкова, адже головним персонажем, що діє, є маленький гном у синій панамці. Варто зауважити, що грати безкоштовно і без реєстрації після переробки Грасофтом графіки стало набагато приємніше!

Завдання гравців полягає в тому, щоб допомогти головному персонажу зібрати якнайбільше золота в шахті, яким в результаті він і поділитися з користувачем.

Ігровий автомат Гном безкоштовна гра

основная игра автомата Гном

Зовнішніпараметри грального автоматаGnome досить привабливі, тут використовується яскрава графіка, приємна тематична озвучка та цікава анімація. Оформлення дозволяє гравцям легко поринути в атмосферу гри та переживати разом із головними персонажами усі події, запропоновані сюжетом. Керувати грою слід за допомогою стандартних кнопок, правила та принципи слота зрозумілі абсолютно всім, адже вони є неймовірно простими та доступними навіть для гравців, які не мають суттєвого досвіду у цій сфері розваг.

Символи ігрового автомата Гном

символы игрового автомата
символы аппарата


Ігровий процес слота Gnome неймовірно цікавий та захоплюючий. Гравцям будуть запропоновані різні символи, додаткові функції, бонусні ігри та ризик раунди. Гра досить насичена і неймовірно прибуткова. Під час ігрового процесу геймери зустрінуть на ігрових барабанах такі прості символи: логотип гри Gnome, парасолька, каска, кирка, ковадло, гасова лампа, кувалда. Запропоновані піктограми зможуть запропонувати лише коефіцієнти виплат, які здатні порадувати геймера хорошими винагородами. Спеціальних символів у грі всього два, але обидва вони мають вагу в процесі гри.

Дикий символ ігрового Gnome

риск игра


Вайлд символ запропонований у вигляді піктограми із зображенням гнома, дана картинка буде замінювати абсолютно всі прості символи в тих випадках, коли це буде необхідно. Бонусним символом у слоті Gnome є піктограма із зображенням вагонетки. Три подібні зображення допоможуть гравцям запустити режим бонусної гри, в якому гравці зможуть виграти непогані призи.

бонусная игра

Призова гра складатиметься з двох етапів, до другого раунду зможуть дістатися тільки найщасливіші та найнаполегливіші користувачі, які підкорили перший раунд. Отже, на першому етапі з’явиться 5 вагонеток над гравцем, користувачеві навмання доведеться визначити вагончики, в яких знаходяться дорогоцінні камені, якщо ж цього зробити не вдається і гравець вибирає неправильну вагонетку, на нього виливається бруд і бонус гра закачується. При грі на максимальних ставках у геймера буде парасолька, що дає змогу один раз врятуватися від грязьового дощу.

Якщо ж гравцеві вдалося успішно перевернути всі вагонетки і залишитися сухим, його чекатиме наступний бонус раунд у вигляді супер гри, де буде запропоновано 2 скрині, в одному з них сховані скарби, так ось гравцеві належить відгадати в якому саме, щоб збільшити поточний виграш в декілька разів. Для любителів ризику ігровий слот Gnome приготував режим ризикованої карткової гри, в якій користувачі мають переграти дилера, вибравши карту вищого порядку.