Ігровий автомат Fruit Cocktail 2 грати онлайн

fruit cocktail 2

Найкращий спосіб охолодитися в літню спеку — це вжити чудового напою, до складу якого входять найрізноманітніші фрукти. Мультивітамінний коктейль азарту пропонує спробувати чудовий російський розробникігровогоконтенту длятоп онлайн казино— Ігрософт. Грати безкоштовно і без реєстрації в Полунички 2 можна, натиснувши кнопку START на ігровій панелі слота.

Досвідчені користувачі вже знайомі з першою частиною цього барвистого слота — Fruit Cocktail, оформлення якого радує око великою кількістю квітів і відчуттям невимовної свіжості. Ставши популярним, ігровий автомат Фрут Коктейль пережив модифікацію, що позначилося на якості слота найкращим чином.

Нові полунички – нова гра!

бонусная игра клубничка 2

Отже, новий відео слот Fruit Cocktail 2 містить чудову бонусну гру, а ризиковий раунд може дати досить великі виграші. Ігрові автомати Fruit Cocktail 2 нагадують класичні слоти, для яких характерна «фруктова» тематика. На фішках відео слота зображені фрукти, проте принципи гри відрізняються від алгоритмів старої школи. Користувач побачить вогненно-червоне яблуко; великий Кавун; в’язку Бананов; яскравий Лимон; помаранчевий апельсин; блідо-зелену Грушу.

бонусная игра
как играть в клубнички бесплатно

Функціонал слота Fruit Cocktail 2 включає 5 динамічних реле і 9 ліній. Комбінація зараховується до оплати в тому випадку, якщо вона складається з безперервного ряду ідентичних значків, що розташовані ліворуч. Користувачеві необхідно виставити кількість ліній, що беруть участь у грі, призначити на них кредити, а потім активувати запуск ігрових барабанів. У ході ігрового процесу зустрінеться спеціальний значок, що зображує Шута з написом Wild. Піктограма-джокер здійснює заміну будь-якого невигідного символу, тим самим формуючи більше оплачуваних ланцюжків символів. Формуючи призові ланцюжки із «фруктових» піктограм, слід пам’ятати, що вони приносять різну кількість кредитів.

Символи ігрового автомата

символы игрового автомата
игровые символы слота

Ознайомитись з коефіцієнтами слота Fruit Cocktail 2 докладніше допоможе таблиця виплат. Варто відзначити низький рівень дисперсії грального автомата, що позитивно впливає на результативність гри. Після того, як у активних лініях утворюється призова послідовність бонусних символів, запускаються додаткова міні-гра. Під час бонусного раунду апарату Fruit Cocktail 2 кількість ігрових реле зменшується до 3 штук. Їх оточує підсвічена рамка, поділена на сектори із зображенням різноманітних фруктів. Гравець отримує чудові призові коефіцієнти в тому випадку, якщо значок рамки, що рандомно підсвічений, збігається з однією з трьох фішок, розташованих на центральних барабанах.

Найцінніший символ — ягода Ожини; у режимі бонусної гри вона може подарувати коефіцієнт X100. Після створення будь-якого виграшного поєднання доступний ризиковий раунд. Він ефектно оформлений – гральні карти розташовуються на темному тлі. Вигода ризикового раунду полягає в тому, що користувач може зупинити його у будь-який момент, якщо заздалегідь відкрита карта дилера не дає шансів на виграш. Завдання геймера — витягнути карту вищого рангу, щоб подвоїти приз за успішний спин. Оновлений ігровий автомат Fruit Cocktail 2 вразить інтерактивним підходом до процесу гри — захоплюючому і обіцяє щедрі призи!