Ігровий автомат Sparkling Fresh

sparkling fresh

Сучасний світ азартних ігор представлений високоякісними ігровими автоматами у тривимірній графіці, а також іншими захоплюючими розвагами. Одним із виробників справді цікавих і неповторних гральних автоматів є Endorphina, в асортименті якого є дуже цікавий автомат Sparkling Fresh.

Тематика фруктова, ось тільки вона має сучасну інтерпретацію. Вважається, що відео слоти про фрукти відносяться до класичних, але ця гра доводить, що такі автомати можуть бути сучасними, багатофункціональними та вельми прибутковими.

Безкоштовна флеш ігра на автоматі Sparkling Fresh

Sparkling Fresh риск игра

Ігровий автомат Сяюча свіжість має якісне анімаційне графічне оформлення, що робить ігровий процес правдоподібнішим. Крім того, гра відрізняється простим керуванням, представленим кількома спеціальними кнопками. Так, гравець може ознайомитись з теоретичними аспектами ігрових дій, активувавши вкладку MENU.

Там він знайде інформацію про зміну ігрових налаштувань. Необхідною дією є регулювання ставки, що відбувається кнопкою TOTAL BET та фіксування потрібної кількості активних ліній за допомогою функції LINES. Для запуску барабанів потрібно використовувати кнопку ручного режиму SPIN або скористатися можливістю авто-обертаний завдяки AUTO.

Щоб формувати комбінації у цьому автоматі, потрібно збирати однакові символи на певних активних ліній. Це є головним ігровим завданням кожного користувача, але перед його виконанням слід вивчити особливості кожного ігрового зображення. Усього символів у слоті 8, і серед них є один спеціальний, що називається скаттером. У ролі скаттера виступає зірочка, що вміє утворювати комбінації, не прив’язуючись лише до однієї ігрової лінії.

Таким чином, символ розкиду з’являється на будь-яких барабанах у кількості трьох штук, і це вважається комбінацією. Крім цього, у грі використовується лише тематична символіка, до якої належить червона сімка – незмінний символ фруктових слотів, кавун, слива, малина, лимон, апельсин та яблуко. До речі, яблуко вважається єдиним символом, що починає утворювати бонусні комбінації, починаючи з кількості не трьох, а двох штук.

Sparkling Fresh символы автомата

Бонусна гра автомата Sparkling Fresh

Тематичного бонусу в автоматі не представлено, зате можна відкрити доповнення у вигляді ризик-гри. Для цього від гравця потрібно формування будь-якої комбінації та наступне натискання кнопки TAKE RISK. Ризикований раунд відкриває увазі учасника п’ять карток, чотири з яких закриті. Гравцю необхідно із цих закритих карт інтуїтивно вказати на ту, що буде за своїм номіналом вище, ніж картка дилера. Наприклад, п’ятірку слід перебити будь-якою старшою картою колоди. Маст у цьому випадку абсолютно ніякої ролі не відіграє.

Натомість у разі успіху гравця чекає виграш, подвоєний за своїм розміром у порівнянні з тим, що належав спочатку. Ризикований тур відкривається і у безкоштовному режимі гри, дозволяючи примножувати віртуальні кредити.