Ігровий автомат Slotomoji

slotomoji

Однією з новинок компанії Endorphina є ігровий автомат Slotomoji, основною тематикою якого є такі популярні зображення емоцій у соціальних мережах. Так звані смайли підкорили соцмережі та замінили для людей основні фрази для спілкування. Саме тому Ендорфін вирішила присвятити смайликам свій ігровий автомат, впровадивши в нього масу цікавих і корисних функцій. Крім того, цей автомат доступний для всіх любителів азарту у безкоштовній пробній версії, де ставки та виграші є віртуальними.

Особливості грального автомата Слотомоджі

Графіка безкоштовного грального автомата Слотомоджі мальована і неймовірно яскрава, що робить ігровий процес в ньому дуже незабутнім. Не обійшлися виробники без анімацій, завдяки яким ігрові дії стають максимально реалістичними та захоплюючими. Головними героями слота виступають позитивні та негативні смайлики, які після утворення з ними комбінацій починають рухатися. Щоб гра була максимально захоплюючою, в автоматі придуманий ще й веселий музичний супровід, що доповнює його загальний стиль.

Символи автомата Слотомоджі

p align=’justify’> Формування комбінацій є основним завданням для будь-якого користувача відеослотом, але перед тим як приступити до даної дії, потрібно ознайомитися з правилами гри. Вони описані у спеціальному розділі MENU, де ще є таблиця виплат та регулятори ігрових налаштувань. З тієї самої таблиці виплат можна дізнатися, що ігрових символів в автоматі 13 і деякі з них відносяться до спеціальних, а інші входять до групи тематичних. У ролі спецсимволіки використовується кілька вайлд, зображених як мультяшних героїв, які вміють замінювати собою інші картинки на барабанах.

Першим диким символом вважається балерина, другим і третім — співак та герой із мультфільму. Своїх коефіцієнтів виплат ці символи не мають. Найбільш оплачуваним символом гри виступає смайл, що сміється. Крім нього на ігровому полі регулярно з’являються смайл в окулярах, закоханий, злий, плаче та смайлик, якому погано. Доповнюють список тематичних символів зображення зірочки, блискавки, нотки та незмінної картинки zzZ, що означає сон.

Хоча основний етап гри і дуже цікавий, багатофункціональний і прибутковий, розробник вигадав ще два додаткові тури — бонусний та ризикований. Бонус активується, коли символи слотомоджі, тобто три різні вайлди, відобразяться на барабанах 2, 3 і 4. Після цього гравець має право збільшувати множники за виплати, щоб за підсумком отримувати гідні віртуальні призи. Ризик-гра в автоматі є картковою і відкривається самим гравцем після утворення ним будь-якої комбінації.

У ризикованому раунді від користувача потрібно вгадати з 4 закритих карток одну таким чином, щоб вона виявилася вищою за картку дилера. Наприклад, трійку потрібно перебити будь-якою картою, що стоїть вище. Кожне таке вгадування гарантує користувачеві збільшення призу вдвічі порівняно з показниками таблиці виплат.