Schafkopf

Шафкопф – незвичайна гра, яка стане справжнім відкриттям більшості користувачів онлайн-казино PlayMaxima. Батьківщиною цієї карткової гри вважається Баварія, проте вона має відчутну популярність і в інших районах Німеччини. Термін Schafkopf дослівно перекладається як «бараняча голова», а також має друге значення – дурень. Втім, не варто плутати Шафкопф із звичайним дурнем, адже вона має набагато хитріші правила та принципи ведення ігрового процесу.

карточная игра онлайн

У партії бере участь від трьох до чотирьох суперників. Відповідно до цього задіюється колода в 32 або 24 карти, тобто в грі використовуються сімки, дев’ятки, вісімки, десятки, дами, валети, тузи і королі.

У першому колі гравці отримують три карти, потім чотири, і в останньому знову три. При цьому існує старша масть, а також особлива старшинство безкозирних карт: найстарша – туз, потім десять, король, дев’ять, вісім та сім. У козирних карток своя градація: найстарша – трефова дама, потім йде пікова, черв’якова та бубнова дами відповідно. За жінок найбільш вигідними картами є валети — трефовий, червовий, піковий і бубновий, за ними слідує бубнові туз, десятка, король, дев’ятка, вісімка і сімка.

Запам’ятавши цю градацію, гравець отримає шанс здобути перемогу в одній із найоригінальніших карткових розваг, що зустрічалися на його шляху.
Принципи ведення ігрового процесу

Як грати в Schafkopf

Грати в Schafkopf досить цікаво та цікаво. Отримавши першу роздачу, гравець викладає на стіл дві карти, які називаються вдовою. Далі учасники намагаються «взяти» її, щоб розпочати гру. Гравцю необхідно покласти на стіл де карти сорочками вгору, а двоє його противників повинні перебити їх.
Якщо противник не має необхідної карти в масть або козиря, йому доведеться ходити іншими картами. Хабар дістанеться тому, хто був старшим козирем, і цей гравець почне розіграш наступної.

Гравцю потрібно запам’ятати, що козирними картами в Schafkopf вважаються всі буни, а також усі валети і, звичайно ж, пані.

Зігравши кілька партій, гравець зможе оцінити всю красу цієї німецької забави, яка розвиває кмітливість, пам’ять та логічне мислення.
Шафкопф тепер став доступним і в інтерактивному режимі, тому на сьогоднішній день будь-який бажаючий зможе відшукати його онлайн. Все, що необхідно – пройти нескладний процес реєстрації та розпочати гру, повну несподіванок та приємних сюрпризів.