Ігровий автомат Robinson

robinson

Пригоди Робінзона Крузо – одна з найпопулярніших літературних історій у світі азартних розваг. Ось і корпорація EvoPlay вирішила віддати належне Даніелю Дефо, випустивши однойменний ігровий автомат Robinson. Гра увійшла до серії слотів 3-д, а тому залишить максимально позитивні враження. Проста 5-барабанна структура, численні бонусні доповнення та цікаві персонажі дозволять отримати безліч задоволення від розважального процесу.

Безкоштовна гра на автоматі Робінзон

Дикий и Скаттер символы

Візуальне відтворення безкоштовного грального автомата Робінзон дуже яскраве. У той же час конфігурація головного екрана стандартна. По центру перед очима гравця вміщено ігрове поле, що складається з 5 вищезгаданих барабанів та 9 ліній. Лінії регульовані та відзначені власними маркерами на периферії поля. У нижній частині екрану представлена ​​стилізована та дуже функціональна панель управління. З її допомогою гравці автомата Робінзон зможуть не лише запустити барабани, а й налаштувати ставку, лінії чи перейти до інформаційного розділу.

Символіка грального автомата Робінзон подано у тематичному вигляді. За кожним елементом стоять його персональні коефіцієнти, які відіграють ключову роль нарахуванні призів. Як завжди, розробники помістили у свій слот кілька спеціальних символів. Вайлд – універсальна деталь практично для всіх існуючих комбінацій. Він доповнюватиме випади та забезпечуватиме додаткові перемоги. Формувати комбінації між собою дикий знак не здатний. Multiplier — елемент, який діє так само, як і вайлд, але на додаток збільшує призові виплати вдвічі.

Скаттер принесе виплати навіть за своє хаотичне розташування на полі. Також він запустить фрі-спини, які є багаторівневими. Переходячи з рівня на рівень, користувач зможе оцінити деякі переваги. Бонусний знак спричинить старт призового рівня. Головна перевага фрі-спінів у тому, що за ставку в їхньому процесі відповідає не користувач, а ігровий заклад. У момент такого рівня на гравця чекає вибір тотемів. Всього спроб дається 5, і за кожну з них гравець зможе отримати пристойний приз.

Ризик-гра, без якої також не обійшлося, має на увазі вибір на користь парного чи непарного числа. Якщо кістки видадуть результат, що задовольняє гравця, його поточний приз за стандартний спин той час збільшиться. У протилежному випадку нагорода спишеться, а гравцеві доведеться повернутися до звичайного режиму.