Ігровий автомат Prohibition

prohibition

На даний момент все частіше і частіше на ринок випускають слоти з оригінальними сюжетними лініями. Серед них виявився і гральний автомат Prohibition (Сухий Закон), представлений відносно нещодавно корпорацією EvoPlay. Даний виробник спеціалізується на випуску тривимірних розваг, а тому на гравців чекає дуже яскрава пригода у світі спинів і виграшів.

Безкоштовна гра на автоматі Prohibition

Ігровий автомат Сухий Закон цілком стандартний за своєю структурою, оскільки має 5-барабанне 20-лінійне ігрове поле. Крім того, в момент гри можна скуштувати різні бонуси, спеціальні символи та призовий рівень.

Візуально сюжет грального автомата Prohibition подано неймовірно якісно. Конфігурація головного екрану класична, а тому користувачі без особливих зусиль освоїть даний слот. Центральне місце на екрані відведено під ігрове поле, яке має обумовлену будову. Індикатори вищезгаданих ліній розосереджені на бічній периферії автомата.

Бонусна гра автомата Prohibition

Скаттер є також додатковим символом, основне завдання якого полягає в активації безкоштовних обертань. Фрі-спини пройдуть за рахунок ігрового закладу і є одним з найвигідніших бонусів в автоматі.

Третій спеціальний символ – бонус. Він може стати причиною старту однієї із трьох призових ігор. В одній із таких ігор користувачеві доведеться шукати заховану випивку. В іншій на вас чекає стрілянина по пляшках, а в третій — відкриття осередків із призами. Ризик-гра, яка також є в автоматі, передбачає вибір картки та виплату подвійних нагород.