Помилки гравців у блекджеку

Карткова гра блекджек завоювала увагу гравців у всьому світі. За популярністю вона посідає друге місце після гральних автоматів. Секрет такої популярності простий – у грі блекджек гравець може самостійно впливати на результат гри, на свій виграш за допомогою власних зусиль – розуму, логічного мислення, навичок та досвіду гри. Безумовно, величезну роль у цьому відіграв Інтернет.

Кожен азартний гравець тепер може грати в блекджек безкоштовно – достатньо лише мати комп’ютер та вихід до Інтернету. Віртуальний світ дозволяє набратися такого бажаного для азартних ігор досвіду, не зазнаючи поразок через власну несвідомість у грі та її секретах. Однак у процесі гри, безперечно, абсолютно всі гравці можуть припускатися певних помилок. Для того, щоб уникнути цього підводного каміння слід дізнатися про них більше. Отже, якщо справа стосується гри в блекджек, то в такому випадку можна визначити для гравців кілька головних помилок, які впливають на результат гри дуже неприємним для користувачів чином.

Популярні помилки гравців у блекджеку

Помилка № 1 Ведення гри, коли не повинно виявитися перебору карт. Здавалося б, досить незвичайна помилка на перший погляд. Логіка гравця проста — у випадку, коли він не ризикує, коли у нього на руках біля карт загальною сумою дванадцять очок і більше, то як результат він повинен набагато рідше зазнавати поразки. Однак не слід постійно вести таку політику гри, за якої не повинно бути перебору. Таке правило досить дивно сприймається як новими гравцями, і досвідченою азартною публікою. Коли гравець прагне уникнути перебору, він вважає за краще зупинитися на таких наявних в руках картах, коли ймовірність, що відбудеться перебір у межах п’ятдесяти відсотків, і навіть менше, і тоді шанс виграти надається дилеру. І як наслідок, дилер і виграє. За правилами, дилер зупиняється, коли у нього на руках м’які сімнадцять, якщо гравець зупиниться на чотирнадцяти і менше окулярах карт, то шансів на виграш у блекджек не буде абсолютно ніяких.

Помилка №2 Гравець дотримується правила не подвоювати ставки.

Одним із найсприятливіших способів виграти та отримати приємну винагороду в блекджеку це застосування тактики подвоювання ставок у найбільш необхідних ставках. Але, як правило, ті, хто тільки роблять невпевнені кроки в грі блекджек, вважають за краще не подвоювати ставки, тим самим відкриваючи свою надмірну обачність. Є гральні заклади, у правилах яких давати дозвіл на подвоювання ставки лише у деяких карткових комбінаціях. Однак, якщо гравцеві зрозуміло, що ще одна карта буде виграшною, це може бути, якщо вже є десять чи одинадцять, то необхідно подвоювати ставку.

Помилка №3 Гравець грає за столами, за якими дилер повинен брати до тієї суми очок, яка називається м’яким вісімнадцять.

Гравцям необхідно намагатися уникати тих ігрових столів, де дилер може зупинятися на м’яких набраних вісімнадцяти окулярах. Тобто, якби дилер зупинявся на м’яких сімнадцятьох, як у стандартних правилах казино, то гравець отримував би невеликий, але шанс на виграш. Його перевага склала б дві соті відсотки. Безумовно, це не такий суттєвий показник, проте важливо пам’ятати, що найголовніше для перемоги гравця – максимально зменшити перевагу грального закладу. Тому навіть такий незначний відсоток може переважити чашу ваг успіху на бік гравця.