Ігровий автомат Naughty Girls Cabaret

naughty girls cabaret

Для тих, кого приваблюють вогні кабаре, компанія EvoPlay розробила феєричний онлайн-автомат Naughty Girls Cabaret. Тут на вас чекає яскрава вистава, що принесе яскраві спогади з великими виграшами.

Безкоштовна гра на автоматі Кабаре

Безкоштовні ігровий автомат Naughty Girls Cabaret вирізняється чудовим графічним оформленням та набором призових опцій, що гарантують цікаву гру та високий прибуток. На задньому фоні учасник побачить нічне місто. У жодному вікні не горить світло, оскільки всі його мешканці вирушили насолодитися черговим виступом чарівних красунь. Ігровий майданчик, що складається з 5-ти барабанів та 20-ти ліній виплат, є сценою.

Риск игра автомата Кабаре

На них проводитиметься основна дія. Слот-автомат Naughty Girls Cabaret має набір клавіш, призначення яких буде інтуїтивно зрозумілим. До того ж написи на кожному допоможуть не заплутатися. Під веселу мелодію кабаре гравець визначить суму ставки, кількість діючих ліній і запускатиме барабани. Якщо він хоче просто спостерігати за тим, що відбувається, йому достатньо активувати режим гри.

Тематичними символами у віртуальному слоті Naughty Girls Cabaret є дівчата у своїх сценічних костюмах, маска, флакон парфумів та карткові знаки, прикрашені різноманітними дрібницями. Прибуткові комбінації складаються за традиційними правилами. У виграшному поєднанні може бути від 3 до 5 ідентичних зображень, що знаходяться на активній лінії і починаються від лівого краю ігрового поля. Кожну отриману суму можна збільшити.

Для цього в відеослот Naughty Girls Cabaret була включена гра на подвоєння. Брати участь чи ні, гравець вирішує самостійно. Завдання в ризик-грі полягає в тому, щоб правильно визначити колір карти, що буде обрано випадковим чином. За правильної відповіді ставка подвоїться; якщо хід буде неправильним, то сума на коні згоряє.

Символы игрового автомата Кабаре

Спеціальні символи роблять ігровий слот Naughty Girls Cabaret більш прибутковим. На барабанах з’являється дикий знак, який, розширюючись на всю його висоту, перетворюється на дівчину. До його обов’язків входить заміна знаків для складання виграшних поєднань. Якщо вайлди випадуть на 2-му та 4-му барабанах одночасно, тоді гравець отримує 1 безкоштовний спин.

Флакон з парфумами є скаттером. Щоб отримати приз, необхідно 3 такі картинки, які можна на різних позиціях поля. Також символ розкиду запускає 20 призових спинів. Коли їх буде реалізовано, учаснику пропонується 3 карти. Вибравши одну з них, він отримає або додаткові обертання або множники.

Маска цебонуснийсимвол, що включає призовий тур. Винагорода у ньому визначається шляхом обертання колеса удачі. Програшу в цьому раунді немає, він обов’язково принесе прибуток.