Ігровий автомат Mystery Planet

mystery planet

У фантастичну подорож просторами Всесвіту запрошує компанія Evoplay у віртуальному слоті Mystery Planet. Гравець має побувати на планеті, до якої не вдалося ще дістатися іншим дослідникам. Спочатку вона зустріне гостя не дуже привітно, але все зміниться, якщо йому вдасться приборкати стихію.

Основним фоном ігрового автомата Mystery Planet є пейзаж невідомої планети. Скелі та валуни викликають тривожні почуття. Але ця територія ще не освоєна, тому на напади злих істот очікувати не варто. Звичайно, розсип зірок викликатиме ностальгічні почуття. Але вони швидко схлинуть, як тільки буде запущено барабани.

Безкоштовна флеш ігра на автоматі Mystery Planet

Структура безкоштовного грального автомата Mystery Planet не видасться складною. Параметри, що використовуються, будуть звичними для гравця. 5 барабанів обертають набір із 20 призових ліній. Клавіші керування знаходяться внизу екрана. Ними визначається кількість активних ліній, що є основою для виграшних комбінацій. Окремими кнопками вибирається сума ставки. Можна самостійно запускати барабани або вибрати режим автоматичних обертань. На кожній кнопці є напис, що вказує на її функціональне призначення.

Розкривають сюжет онлайн-слоту Mystery Planet ігрові символи. Ними є сфери, в які поміщені блискавки, вогонь, смерч. Звичні знаки карток мають відповідне стилістичне оформлення. Із тематичних символів формуються призові комбінації. Розмір винагороди залежатиме від того, скільки зображень буде у складі поєднання, що склалося. Виграшні комбінації формуються з 3, 4 та 5 аналогічних знаків.

Бонусна гра та бонусні символи автомата Mystery Planet

В основному раунді діють множники від х1 до х5, на які множиться отримана призова сума. Ще однією бонусною опцією віртуального слота Mystery Planet є повторне складання виграшних комбінацій. Її дія полягає у наступному. Після випадання прибуткового поєднання зображення, що його склали, зникають, і на їхнє місце випадають нові. Якщо така зміна дала позитивний результат, процедура повторюється, при цьому барабани не обертаються.

Зі спеціальних символів в ігровому процесі задіяні вайлд і символ розкиду. Дикий знак є замінником. Він не формує призові поєднання, але, замінюючи на барабанах символ, що бракує, допомагає завершити комбінацію. Скаттер — це крижана брила. Виграшів від нього не варто очікувати, але він приносить 20 безкоштовних спинів. Показники коефіцієнтів множення підвищуються, що забезпечить вищий результат.

В ігровому слоті Mystery Planet передбачено гру на подвоєння, в якій можна підвищити суму виграшу. Для цього слід вгадати, який значок з’явиться зі стихією вогню або воли. Вдалий вибір подвоює ставку, помилка веде до втрати.