Ігровий автомат Monster Lab

monster lab

Сюжети про страшні і в той же час кумедні монстри все частіше і частіше з’являються у світі азартних ігрових автоматів. Ось і компанія EvoPlay, що спеціалізується на виробництві 3д-відео слотів, представила ігровий автомат Monster Lab, що належить цій тематичній категорії.

Ігровий автомат Monster Lab має досить звичну 5-барабанну 20-лінійну структуру, за рахунок чого освоїти слот не важко навіть для новачка. Три додаткові символи стануть ідеальним бонусом до розважального процесу, підвищуючи його ефективність. Призова гра та ризик-рівень внесуть не лише різноманітність, а й додадуть адреналіну до сценарію.

Безкоштовна гра на автоматі Monster Lab

Візуально безкоштовний ігровий автомат «Лабораторія Монстрів» подано дуже яскраво, а тривимірна графіка дозволяє зробити локацію та персонажів по-справжньому реалістичними. Практично по центру основного екрану розташоване ігрове поле, до складу якого входять вищезгадані лінії та барабани. Хоча кількість ліній не така велика, але кожна з них промаркована індивідуальним індикатором на периферії поля. Маркування служить допоміжним елементом у момент налаштування ліній та формування на них призових випадів. По всьому нижньому краю екрана розміщена спеціальна панель керування, що служить для налаштування базових параметрів та запуску барабанів.

Символи ігрового автомата Лабораторія Монстрів

Символи, які братимуть участь у вибудовуванні комбінацій, несуть у собі персональні коефіцієнти виплат. Такі коефіцієнти визначають величину призової винагороди за певний збіг символів. Деякі символи приємно вразять своїми розширеними можливостями. Вайлд чи дикий знак відповідає за доповнення незавершених випадів. Він не здатний вишиковуватися в моно-комбінації, проте ідеально вписується в решту всіх випадів.

Другий примітний символ під назвою скаттер вестиме гру врозкид. Це дозволяє гравцеві отримувати нагороди за хаотичне розміщення елемента на полі. Крім того, скаттер є свого роду активатором фрі-спінів, тривало яких змінюється від кількості активних скаттерів. Фрі-спини проходитимуть виключно за рахунок розважального закладу, надаючи гравцеві більше можливостей для отримання грошових призів.

Третійбонусний символ відкриє додатковий тематичний рівень. У його процесі гравцеві потрібно проводити експерименти, натискаючи на кнопки та спостерігаючи за результатами. Чим вдаліше пройде досвід, тим більше винагорода чекає на гравця.

У ризик-грі сценарій такий, що гравцю потрібно передбачити, хто вийде в результаті експерименту. Якщо вибір виявиться вірним, тоді винагорода за останній стандартний спин зросте у 2 рази. Інакше приз буде списано.