Ігровий автомат Legends of Ra

legends ra

Тема древніх держав, зокрема Єгипту, неймовірно затребувана всвіті азартних відеослотів. Компанія EvoPlay, що спеціалізується на виробництві тривимірних ігор, також вирішила не відходити від сучасних тенденцій і випустила ігровий автомат Legends of Ra.

Незважаючи на те, що представлена ​​гра має досить просту 5-барабанну 9-лінійну структуру, все ж таки процес гри буде наповнений всілякими бонусними символами, призовими рівнями та ризик-раундами.

Безкоштовна флеш ігра на автоматі Legends of Ra

Візуально-ігровий автомат Легенда Ра представлена ​​в якісному 3-д образі. Основний простір для гри розміщений у центрі головного екрана. Саме тут скомпоновано 5 барабанів, периферія яких зайнята 9 лінійними маркерами. На нижньому краю головного екрана можна спостерігати панель керування. Тут зібрані всі базові кнопки, завдяки яким гравець зможе відрегулювати необхідні налаштування та запустити барабани.

Символи грального автомата Легенда Ра оформлені так, щоб ідеально вписатися в загальну картинку. Навіть гральні карти виглядають дуже доречно та органічно. За символікою стоять власні коефіцієнти, службовці визначення величини фінансових винагороди. Деякі з елементів відрізняються від інших своїми розширеними функціональними здібностями. Так, символ вайлд або дикий символ є універсальним знаком, який вписуватиметься практично у всі комбінації, що існують у грі.

Символи ігрового автомат Legends of Ra

Крім цього, цей символ є ще й скаттером, який запускає блок фрі-спінів. Чисельність подібних обертань складе 12 штук, а перед їх стартом автоматом в рандомному порядку буде визначений додатковий скаттер, що розширюється. Тривалість цих спинів може бути продовжена появою нових скаттерів на барабанах.

Символ бонус, який також присутній у грі, дозволить запустити додаткову міні-гру. У її процесі учасник потрапляє у нову локацію, де він має обирати між статуями. Кожна статуя містить певний приз, який визначається поточною ставкою. Але все ж таки остаточну призову суму буде визначено випадковим чином після закінчення бонусного рівня.

Кожен виграш, що сформувався при стандартних обертаннях, дає гравцеві Legends of Raво на участь у ризик-рівні. Тут необхідно вибирати між орлом та решкою ​​та боротися за подвійний приз. При правильному виборі поточна винагорода відразу збільшиться у розмірі, а інакше буде списано.