Ігровий автомат In Jazz

in jazz

Сучасний виробник Endorphina має один захоплюючий відеослот In Jazz, заснований на тематиці джазової музики. Так, гравцям пропонується насолодитися багатофункціональним ігровим процесом, а також відвідати концерт джазових виконавців. Звичайно, в реальному житті мало хто виділить час на відвідування такого роду заходи, а ось за допомогою віртуальної гри зробити це дуже просто. Крім того, ведеться ігровий процес у даному слоті абсолютно безкоштовно, що дозволяє користувачеві вигравати віртуальні кредити та знайомитися з усіма особливостями гри.

Безкоштовна гра на автоматі Джаз

Ігрові автомати від Ендорфіну трохи відрізняються один від одного за своїм керуванням, але все ж таки обов’язковим завданням для гравців є вивчення правил і теоретичних відомостей про автомат. Слот У Джазі пропонує гравцеві спершу переглянути теоретичні особливості гри, розміщені у спеціальному розділі MENU.

Там знаходиться таблиця виплат, інформація про ставки та лінії, а також описані принципи ведення бонусів. Обов’язково гравець повинен вибрати відповідні ставки та вказати оптимальну кількість ігрових ліній, від яких залежить частота формування комбінацій. Щоб запустити барабани, слід натиснути кнопку SPIN, що відповідає за ручні прокрутки, ну а для автоматичних спинів необхідно задіяти функцію AUTO.

Бонусная игра автомата

Таблиця виплат в автоматі включає 12 символів, основі яких формуються комбінації. Серед цих ігрових зображень є спеціальні, що володіють додатковими та дуже корисними для гравців функціями, а також тематичні та карткові. У категорію спецсимволів включені нотний ключ та логотип відео слота. Перший може замінити будь-який інший символ на лінії, що дозволить створити більш вигідну комбінацію. Функція заміни не поширюється лише на другий спеціальний символ, який називається скаттером. Його роль дісталася логотипу гри, однією з функцій якого є утворення вільних комбінацій. Це означає, що символи розкиду можуть з’явитися на будь-яких позиціях барабанів і цим сформувати комбінації.

Бонусна гра на автоматі Ендорфіну

Другою особливістю цього зображення є активація бонусного туру. До тематичних груп входять такі символи, як джазові співаки, музиканти, а також музичні інструменти. Ну а третій вид символіки, який називається картковим, налічує 5 номіналів, починаючи з десятки та завершуючи тузом.

Як додаткові тури ігровий автомат використовує бонус і ризикований. Бонусним раундом вважаються безкоштовні обертання, які може виконати гравець, якщо попередньо збере на барабанах щонайменше 3 скаттери. Кількість додаткових прокруток дорівнює 10 і під час них задіяний один із символів, що збільшує виплати або виступає в ролі вайлда, що допомагає отримувати більш часті виграші. Що стосується ризик-гри, то для переходу до неї необхідно зібрати будь-яку комбінацію та натиснути кнопку TAKE RISK. Після цього до уваги гравця буде п’ять карт, одна з яких відкрита, а решта закрита. Завданням користувача є вгадати із закритих карт ту, що буде старшою за карту дилера.