Ігровий автомат Tales of Krakow грати онлайн

Игровой автомат Tales of Krakow

У кожного міста є своя історія, таємниці та легенди. Краків також може показати гравцеві, які секрети таяться навколо цього чудового польського міста, які жителі жили в ньому багато десятиліть тому, і як відбувалося його становлення. Слот Tales Of Krakow відноситься до тієї тематичної категорії ігор, яка зустрічається не так часто, що підкуповує потенційного користувача. Оригінальна подача гри забезпечується різноманітним процесом, адже команда з корпорації NetEnt довго працювала над тим, щоб досягти максимальної якості.

Особливості грального автомата Розповіді про Краків

На тлі нічного пейзажу користувач зможе насолодитися неповторною грою. Зоряне небо, вогні гарного замку, що горять вдалині, силуети дерев — все це створює романтичну, і в той же час трохи таємничу атмосферу. Звуковий супровід також підтримує правильний настрій та задає ритм грі. Над оформленням ігрового інтерфейсу розробники так само на славу попрацювали.

таблица выплат

Простір, на якому розміщені всі барабани, зображено у вигляді красивої картинної рами з різьбленими дерев’яними візерунками та позолотою. Елементи, що обертаються, розташовані за знайомою схемою 5х3, а бічні сторони поля зайняті трьома десятками чисел, що відповідають за аналогічну кількість виплатних ліній. Якщо навести курсором миші на будь-яке з цих числа, на полі миттєво відобразиться один із тридцяти шляхів формування призової комбінації. Нижній сектор екрану представлений у вигляді панелі із кнопками контролю над опціями гри. Щоб надати оптимальне значення будь-якому параметру, необхідно скористатися відповідної клавіші. Система управління дуже проста і доступна до розуміння, а всі показники транслюються поруч із клавішею, яка за них відповідає.

Бонусная игра яйца

Якщо натиснути кнопку paytable, то активується таблиця з ігровими символами, серед яких можна спостерігати красиво промальованих тематичних героїв, а також кілька представників з карткової колоди. Історія не позбавлена ​​особливих символів, адже їх тут три. Першим подібним елементом є дикий вайлд, роль якого грає диявол. Цей персонаж має силу, що дозволяє доповнити потенційно виграшний збіг на барабанах. Другим не менш привабливим ігровим значенням є знак розкиду скаттер. У грі Tales Of Krakow скаттер є величний князь на білому коні.

Wild і Scatter

Випадаючи на рандомних позиціях, скаттер все одно може збільшити баланс користувача та активувати комплект безкоштовних обертань. Для останньої дії слід зібрати колекцію з трьох символів розкиду за одне обертання, після чого діють вищезгадані прокручування. І, нарешті, третім спеціальним персонажем є бонус у вигляді небезпечного дракона. Якщо гравцеві пощастить побачити на полі комбінацію із трьох драконів, його автоматично перенесе на бонусний раунд. Сюжет раунду простий, але при цьому добре вписується в основну історію. Гравець має опинитися в зловісній печері, де заховані драконові яйця. Розбиваючи яйце, користувач дізнається, який виграш він отримає. Варто бути пильні, адже яйця охороняє небезпечний дракон!

Прості та зрозумілі правила, доступна система управління, пристойна варіативність показників створять оптимальні умови для високопродуктивного ігрового процесу, а гарна та продумана візуалізація забезпечить чудовий настрій!