Ігровий автомат Wild Witches грати онлайн

Игровой автомат Wild Witches

Раніше зустрітися віч-на-віч із чаклунками можна було тільки на сторінках книг або на телевізійних екранах. Тепер таку унікальну можливість гравцям надала і платформа Net Entertainment, створивши онлайн апарат Wild witches. На його просторах гравці зустрінуть відьом із різними магічними здібностями, крім того він зможе дізнатися рецепт приготування чаклунського зілля та багато інших не менш цікавих подробиць із життя цих героїнь.

Характеристика автомата Wild Witches

На основному екрані відеослота Wild witches можна побачити робочу кімнату відьми, обставлену всілякими чаклунськими інгредієнтами. Ігрове поле автомата розташувалося на тлі місячного неба та замку, в якому проводять свої ритуали персонажі слота. Щоб процес завоювання призів був для гравця більш незабутнім, автомат оснастили оригінальною анімацією. Вона зможе показати гравцеві, як пишуться заклинання, та готується чарівне зілля. Також є на апараті і тематична музична підтримка. Вона проявляється у вигляді моторошної мелодій зі сміхом відьми, виттям вовка тощо. На автоматі Wild witches гравець може активувати 20 ліній. Величина ставки на слоті коливається від 2 до 80 кредитів за спин. Інтерфейс управління автомата має російськомовне оформлення, що робить процес знайомства з ним більш простим та швидким.

Для створення призового ланцюжка на слоті Wild witches гравцеві не потрібно вибудовувати стратегії, а необхідно лише впіймати момент, коли на одній активній лінії разом виявляться від 3 схожих знаків. На відміну від інших автоматів, Дикі відьми мають лише тематичні символи, такі як: чаклунки, магічна книга, чарівне зілля, жаба, щур і багато чого іншого не менш вражаючого.

символы игрового слота

Череп білого кольору та книга — дикий символ даного відеослоту. Йому під силу замінити своєю присутністю на екрані той знак (виключення скаттер), який зможе допомогти гравцеві утворити виграшну комбінацію. Слід зазначити, що ланцюжок, створений за участю білого черепа, автоматично збільшується у подвійному розмірі.
Також на автоматі гравець може зустрітись з Witchy wild. Він з’явився образ золотого черепа. Цей знак може з’явитися лише на середній секції барабана і виконує функції, аналогічні звичайному дикому символу. Особливістю Witchy wild стало те, що ланцюжка, що вийшло за його допомогою, мають 4-кратний множник.
Чаклунське зілля вважається одним з найважливіших знаків автомата, оскільки воно виконує обов’язки розкиданого символу. Це означає, що вона оплачується незалежно від зайнятої позиції на моніторі. Крім того, 3 зілля ощасливлять гравця додатковими обертаннями з 3 множником. Так, 3 скаттери принесуть 10 бонусних спинів, 4 – 20, 5 – 30 обертань.

wild scater

Перед початком розіграшу на відеослоті Wild witches гравцеві потрібно залагодити питання щодо кількості можливих активних ліній (клавіша Лінії ставок) та суми ставки (Дост. монет та Рівень ставки). Швидко привести в дію барабан дозволить кнопка з двома круглими стрілками. Таблиця виплат відеослота (Paytable) ознайомить гравця із цінністю кожного з тематичних знаків.

Слот Wild witches – гарна можливість для кожного гравця яскраво та незабутньо провести вільний час. Автомат сподобається їм своїм дизайном, анімацією та музикою з перших секунд знайомства. Крім того, враховуючи щедрість онлайн апарату, учасники розіграшу зможуть стати власниками великої грошової винагороди.