Ігровий автомат Wild Spirit грати онлайн

Ігровий автомат Wild spirit передає дикий дух великих рівнин індіанців і неприборканий характер природи. Відеослот здасться цікавим насамперед тим, хто любить вестерни та пригодницьке кіно.

Розробники провайдера Playtech створили гру з п’ятьма барабанами та двадцятьма ігровими лініями. Розмір ставки коливається у діапазоні від одного до десяти кредитів. Управління в ігровому автоматі Wild spirit здійснюється за допомогою кнопок, які видно в нижній частині екрану. У грі присутні звичні атрибути: дикий символ, символ розкиду та заохочувальний символ, який відкриє доступ до небачених досі багатств. Кінь на прізвисько Спіріт виконує роль дикого символу і замінює відсутні для отримання виграшної комбінації на ігровій лінії. Апри максимальній ставці, якщо на виграшній лінії випадає п’ять символів, то гравець отримує джек піт. Вождь – це бонусний символ, який відкриє для вас заохочувальний раунд, в якому всі виплати збільшаться у п’ять разів. На екрані з’явиться двадцять предметів і вгадайте, де сховалися призи. А за певної кількості вождів на ігровому полі користувач отримує двадцять сім безкоштовних обертів барабана. Також в ігровий автомат Wild spirit не залишився без гри на ризик. Для перемоги в нійвитягнітькарту, яка за ієрархієюстарше карти дилера.

Грайте в автомат Wild spirit безкоштовно і без реєстрації, відчувайте дикий дух індіанців, збирайте виграшні комбінації та отримуйте виграші.