Ігрові слот автомати від найкращих онлайн казино України!

Ігровий автомат Wild Hunter є дітищем розробників онлайн слотів компанії Playson, що відображає найцікавіше життя індіанців. У дослівному перекладі назва слота звучить як «Дикий мисливець», очевидно, головним героєм сюжету є американський індіанець. Він зображений на тлі безкрайніх прерій, що стоїть поряд зі скелею з висіченими рухливими барабанами, на яких розташовані тематичні символи.

В даний час, слоти, оформлення яких виконано в 3D форматі, дуже популярні і привертають увагу величезної кількості геймерів, так як більшість любителів азарту отримують велику насолоду не тільки від кількості виграшу, але і від самого процесу гри. Автомат «Дикий мисливець» приваблює користувачів, незалежно від стажу та досвіду гри. Так як компанія Плейсон випускає всі версії для мобільних пристроїв, ви можете завантажити автомат Wild Hunter 3d на андроїд або IOS.

Wild Hunter — це п’ятибарабанний ігровий автомат, що дозволяє задіяти дев’ять активних ліній виплат, на яких і формуватимуться переможні комбінації в основному режимі гри. Кількість активних ліній, гравцю можна вибирати самостійно, як і і ставку ними. При появі на лінії виплат іконок з однаковими символами зліва направо, позначає формування комбінації. Так само в залежності від типу символу визначається мінімальна кількість іконок для виграшної комбінації, їх може бути 1, 2, або 3.
Компанія Playson для зручності експлуатації автомата розробила дуже зручний і простий інтерфейс, за допомогою якого необхідно вибрати кількість активних ліній і зафіксувати ставку. Після чого можна розпочинати гру, натиснувши на кнопку «SPIN».

Символи грального автомата Дикий мисливець

wild-hunter символы

Що стосується символів, що знаходяться на рухливих барабанах, вони безпосередньо стосуються нашого головного героя, і зображені картинками Тамтама, Орла і Вігвама, розведеними зображеннями типових гральних карт, номіналом від дев’ятки до туза включно.

Відмінною рисою автомата Wild Hunter можна відзначити наявністю відразу трьох скаттер символів і звичайно ж присутністю дикого символу. Ці фактори суттєво впливають на прояв інтересу до гри та виникнення почуття азарту у всіх користувачів, які випробували цей слот. Адже саме завдяки наявності трьох символів розкиду, ймовірність збільшити суму виграшу значно зростає.

Диким символом (Wild) зображений червоношкірий метатель томагавка. Сформована комбінація цього символу приносить геймерам найбільші грошові винагороди. Навіть за умови наявності одного символу головного героя на першому барабані принесе грошове заохочення. Крім цього, основним завданням дикого символу є здатність доповнювати недостатній для повноцінної переможної комбінації символ, або доповнювати, збільшуючи ряд комбінації, що вже склалася.

Скаттер символ іконки у вигляді Тотема, може принести гравцеві виграш за умови лише його наявності на ігровому моніторі, незалежно від місця розташування. Сума виплати у разі безпосередньо залежить від величини загальної ставки за спин.

Символи Томагавка або Бізона також мають властивості розкиду, але на відміну від Тотема, вони приносять гравцеві певну кількість безкоштовних запусків ігрового барабана. Число таких призових спинів теж залежить від кількості символів, що випали на моніторі.

Бонусна гра

бонус игра

Тематична бонусна гра не була передбачена засновниками слоту Wild Hunter, тому і не проводиться, так само як і не здійснюється розіграш прогресивного Джек поту.
Проте гравець може спробувати збільшити виграш, принесений сформованими комбінаціями, перейшовши в режим ризикованої гри. У цьому режимі гравцеві пропонується здійснити вибір картки, номінал якої має перевершити дилерську картку. У разі успішного вибору картки сума принесена переможною комбінацією подвоїться і буде запропоновано продовжити гру на тих же умовах, але на кону подвоєння лежить вже подвоєна раніше сума. Гру можна повторювати до моменту самостійного переходу в основну гру зі збереженням виграшу, або за умови вибору картки, що не перевершила дилерську за номіналом.

Риск игра

Загалом, ігровий автомат сподобається будь-якому користувачеві, адже можливість збільшити свій капітал дуже велика. Окрім цього всі отримають незабутні враження від графічного оформлення та звукового супроводу всієї гри онлайн слота «Дикий мисливець».