Ігровий автомат Whats Cooking грати онлайн

Для любителівпоїсти та творити кулінарні шедеври розробники Playtech випустили ігровий автомат під назвою What’s Cocking (що готується). Якщо ви любите експериментувати з петрушкою, морквиною та приправами і невпинно стояти біля плити, щоб порадувати своїх близьких харчів, тоді цей слот для вас. Автомат підійде не тільки для типових домогосподарок. Не забувайте, що найкращі кухарі – це чоловіки. Це робить ігровий автомат привабливим для представників обох статей. Пориньте у звичну для вас обстановку продуктів та кухонного начиння на моніторі автомата What’s Cocking. Удосконаліть рецепти, а разом із цим отримайте грошові подарунки.

Опис ігрового автомата Whats Cooking

Готуватимемо на п’яти барабанах по тридцять ліній. Перед процесом готування запасіться жетонами, за допомогою яких здійснюються ставки. Визначитись зі ставкою допоможе клавіша bet per line, а поставити відразу максимальну суму можете кнопкою bet max. Також виставте кількість ігрових ліній кнопками select lines.

Оформлення гри барвисті. Символи виглядаютьїстівно та апетитно. Гра зустрічає вас розкритою кухонною книгою зі списком опцій. На задньому фоні видніються всякі пляшечки, латаття та баночки. Автомат створює затишок бабусиної кухні. На комірках автомата гравець зустрічає соковите м’ясо, яєчню, капусту, помідори, кухонну книгу, каструльки з усякою смакотою, капусту, смажену сковороду. Дивіться, щоб після гри на What’s Cocking у вас не потекли слинки! Продукти на барані принесуть користувачеві від 5 до 300 кредитів, а продукти від 5 до 750, то залежить тільки від везіння.

Ігрові символи

Пекти грає роль дикого символу. Собою вона замінює відсутні комбінації. За винятком символу розкиду та бонусної картинки. Про них і поговоримо нижче. Також п’ять зображень печі принесуть вам джекпот – 10000 монет. За будь-які появи цього малюнка вам нараховують бонуси.

Символ розкиду – шеф-кухар. При появі цього символу на ігровому полі вам зараховують приємні бонуси. А ще він виконує роль множника. Три зображення кухаря збільшать ваші бали в 5 разів, чотири в 10, а п’ять у 50!

Бонусна гра

Бонусним символом є кулінарна книга. Вона ж і перепустка в бонус-гру, якщо з’явитися одночасно на крайніх барабанах. У бонусній грі приготуйтеся вибирати інгредієнти для страви. Вибраний продукт містить певну кількість додаткових обертань та множник, які і подано як бонус-гра.

Також збільшити виплати можна в міні-грі, де користувач має вибрати п’ять чисел із 49 запропонованих і отримати такий приз.

підсумок

Ігровий автоматWhats cooking вдалий вибір для тих, хто любить азартні ігри, тому що в нього можна грати безкоштовно і без реєстрації. Автомат познайомить вас із різними продуктами, а найазартніших навіть навчить готувати нові страви. Але навіть якщо ви не любите готувати, а вам подобається ситно поїсти, відео слот What’s Cocking не залишить вас байдужим. Подивіться напривабливі їстівні символи, намультяшне оформлення та на виплати. Також в ігровому автоматі є бонусна гра, яка не залишить вас байдужим. Це створює сприятливі умови для гри.