Ігровий автомат Voodoo Vibes грати онлайн

Вуду є однією з найзагадковіших і найдавніших релігій у всьому світі. Точної дати її виникнення ніхто назвати точно не може. Усі аспекти Вуду досі повністю не вивчені. Саме ця окультна наука стала ідейним натхненником компанії Net Entertainment у процесі розробки відеослоту Voodoo vibes. Апарат ближче познайомить гравця з магічними обрядами та атрибутами, з якими він навряд чи зможе зустрітись у повсякденному житті. Слот подарує йому безліч гострих відчуттів, і, звичайно ж, багато хороших призів.

Особливості автомата

символы игрового автомата


Для того, щоб слот торкався гравця більш реалістичним, платформа представила його основний екран у вигляді лісу з хатиною, в якій за легендою і проводитиме свої окультні ритуали чаклун. Автомат оснащений звуковим супроводом, що леденить душу, за допомогою якого можна почути гучних сміх шамана і багато чого іншого. Також слот має тематичну анімацію, в компанії якої і відбуватиметься розіграш. Відеослот Voodoo vibes має 5 відділень барабанів. Робити ставки об’ємом від 1 до 100 монет можна на 25 лініях. Панель управління автомата лаконічна та зручна, до того ж вона оформлена російською мовою. В арсеналі цього відеослота гравець може знайти дикий символ, знак scatter, безкоштовні обертання і призовий етап.

Символи ігрового автомата

Моторошна тематика відеослота простежується не тільки в його дизайні, а й у присутніх у ньому символах, таких як: лялька Вуду, змія, циганка, шаман, курка, хрест, приворотне зілля та амулети. Щоб здобути виграш, гравцеві потрібно постаратися зібрати одночасно на лінії від 3 однакових символів (іноді й 2). Мало того, розташовуватись на моніторі вони повинні виключно у певній послідовності — починаючи з лівого барабанного відсіку.
Шаман на слоті Voodoo vibes приміряв образ дикого знака. Він може допомогти гравцеві отримати призовий ланцюжок, замінивши собою інший знак, крім бонусного та скаттера.
Змія стала розкиданим знаком автомата. Вона приноситиме гравцеві прибуток, навіть з’явившись у протилежних сторонах поля. Крім того, 3-5 змій, що випали на екрані, нагородять гравця 10 фрі-спінами з 3 множником.

Лялька Вуду виявилася bonus знаком, який відкриває двері додатковий тур. У цьому раунді гравцеві потрібно буде шукати грошові призи серед інших ритуальних ляльок. Для отримання такого подарунка на моніторі має з’явитися 3,4 та 5 бонусних символів.

Бонусна гра

бонусная игра

Ближче познайомиться з особливостями та функціональними можливостями відеослота Voodoo vibes можна лише після того, як будуть визначені всі важливі параметри автомата – це кількість активних ліній та висота ставки. Ввести в розіграш потрібну кількість ліній можна кнопкою Лінії ставок. А ось вирішити питання щодо розміру ставки допоможуть кнопки Дост. монет та Рівень ставки. Почати основний раунд гравець може, натиснувши кнопку Пуска (зелена клавіша з 2 білими стрілками). Познайомиться з цінністю тієї чи іншої комбінації, вивчити правила відеослоту та наочно побачити варіанти утворення виграшних поєднань гравцеві дозволить клавіша Paytable.

Автомат Voodoo vibes широко відомий гравцям не лише на території пострадянського простору, а й інших країнах. Такий величезний успіх пов’язаний із незвичайною сюжетною лінією слота. Крім того, він характеризується досить простою ігровою концепцією, забавною анімацією та високим рівнем графічного зображення. Опинившись на просторах відео слота Voodoo vibes від Net Entertainment, гравець зможе повною мірою абстрагуватися від рутинних справ, насолодиться розіграшем та стати власником досить пристойної винагороди.