Ігровий автомат Tornado грати онлайн

Игровой автомат Tornado играть онлайн

Щодня під час телевізійних новин люди переглядають різноманітні репортажі, одні з яких часом виявляються ще гіршими за попередні: сюжети оповідають про повені, землетруси, виверження вулканів, цунамі…

І ось саме сьогодні диктори лідируючої компанії з виробництва гральних автоматів NetEnt повідомляють про те, що на віртуальний світ насувається справжнісіньке Торнадо! Поціновувачам ігор в режимі онлайн, однак, не варто боятися погодних умов, що раптово змінилися, адже ігровий автомат з яскравою і запам’ятовується назвою Tornado: Farm Escape обіцяє вихор успішних комбінацій і запаморочливі грошові виплати!

Рекомендоване відео слот відноситься до категорії новинок великого ринку гемблінгу — оригінальний сюжет, що використовується розробниками, напевно зацікавить більшість користувачів. Реліз грального автомату Tornado: Farm Escape відбувся наприкінці 2014 року — тим паче цікаво опинитися серед перших щасливчиків, яким Торнадо принесе не збитки, а прибуток!

Особливості грального автомату Tornado

все символы

Особливості грального автомату Tornado

Символи ігрового автомата

игровые линии
символы

Найцікавіше полягає в тому, що у грі Tornado: Farm Escape присутні спеціальні символи, які вносять чудову різноманітність у процес обертання барабанів. Можливості дикого символу цілком передбачувані — Wild, за традицією, замінює невигідні ігрові піктограми, допомагаючи гравцеві вибудовувати комбінації, що оплачуються, відповідно до даних таблиці виплат. І якщо в реальному житті від страшного Торнадо всі ховаються, то граючи на однойменному відео слоті, користувач з нетерпінням чекатиме появи жахливої ​​чорної хмари, що віщує Бурю, яка одним розрядом блискавки може перетворити деякі фішки на дикі символи. Буря сприяє формуванню ще більшої кількості результативних комбінацій, які неодмінно принесуть на ігровий рахунок користувача певні грошові суми!
Розробники також знають своє дітище символом розкиду, функції якого мають дещо нестандартний характер. Якщо в ігрових автоматах зі стандартними спеціальними фішками скаттер (символ розкиду) може з’являтися довільно в будь-якому осередку барабанів, то він випадає лише на крайніх ігрових реле (барабани номер 1 і 5). Коли ж гравцеві пощастить побачити одночасно два символи розкиду на крайніх барабанах слота, це означає автоматичну активацію бонусного режиму. Згадані розкидані фішки символізують собою циклони — тепле і холодне протистояння яких і утворює таке явище, характерне для Північної Америки, як торнадо.

Бонусна гра

функция торнадо
функция шторм


Бонусний режим відео слота Tornado: Farm Escape також можна сміливо зарахувати до нестандартних інтерактивних моментів гри, який є справжньою родзинкою ігрового процесу. Сам по собі, призовий міні-раунд представляє серію вільних спинів, де, в процесі обертання ігрових барабанів і під руйнівною дією невблаганного торнадо, ігрові фішки (починаючи з того, що буде розташовуватися в центральному осередку ігрового реле номер 3; з кожним спином цінність цієї довільної фішки буде збільшена) піднімаються вгору і накопичуються. Так формується солідна грошова виплата, яка згодом опиниться на балансі користувача. Якщо сила стихійного лиха не підкріплюється накопиченням фішок, то торнадо поступово вщухає, а користувач повертається до режиму основної гри.

торнадо символы
торнадо символы

Також варто відзначити чудове оформлення ігрового автомата Tornado: Farm Escape, яке носить цілком органічний для такого непередбачуваного та небезпечного природного явища характер. Під дією ураганного вітру багато предметів і тварин виявляються залученими до буяння торнадо; підлеглі волі стихії, вони розлітаються у різні боки. Короткий інтерфейс відео слота Tornado: Farm Escape є його безперечною перевагою — так само як і нетривіальні міні-ігри, які приваблюють любителів оригінальних новинок, змушуючи ризикнути всім і поборотися з безжальною і непередбачуваною стихією!