Ігровий автомат Tomb Raider грати онлайн

tomb raider

Компанія Microgaming продовжує радувати своїх фанів випуском нових ігрових слотів. Ще одним ігровим автоматом з цікавою тематикою можна вважати і Tomb Raider. Цей слот запропонує гравцям у таємничий світ пригод та розслідувань. Користувачам доведеться вирушити разом з Ларою Крофт на пошуки скарбів, на шляху зустрічатиметься безліч перешкод, основною з яких є зустріч зі страшним тигром.

Опис ігрового автомата Tomb Raider

Оформлення ігрового автомата Tomb Raider приємно порадує кожного любителя азартних розваг. Гравцям буде запропоновано насолодитися витонченою графікою, чудовою фоновою музикою, забавними елементами анімації та продуманим до найдрібніших подробиць ігровим сюжетом. Ігрове поле виконане в стилі кам’яних стін гробниці, воно є п’ятьма ігровими барабанами з п’ятнадцятьма можливими активними лініями виплат. На барабанах розташовуються різні символи, що складаються виграшні комбінації. Керування грою здійснюється за допомогою певних клавіш, які знаходяться у нижній частині екрана. Всі кнопки підписані російською мовою, тому пояснення не потребують. Ігровий процес запропонує гравцям три спеціалізовані символи, великі коефіцієнти виплат, виграш Джекпота, можливість гри в автоматичному, бонусному та ризикованому режимах. Насиченість гри знаходиться на найвищому рівні.

Переваги:Ігровий автомат Tomb Raider команда розробників Мікрогеймінг наситила певними особливостями, які дозволяють виділяти цей слот серед інших.

Ігровий автомат Tomb Raider зможуть гідно оцінити лише справжні поціновувачі азартних розваг. У наш час відмінно і з користю провести своє дозвілля і зовсім не важко. Зіграйте в Tomb Raider і Ви зможете переконатися в цьому сповна.