Ігровий автомат Thunderstruck грати онлайн

thunderstruck

Ігровий автомат Thunderstruck створений відомою компанією-виробником Microgaming, яка орієнтована створення програмного забезпечення для онлайн-казино. Цей слот виконаний у тематиці скандинавської міфології. Головним персонажем у грі є Бог Тор, який керує громом, дощем та родючістю. Більшість гравців зможе гідно оцінити запропоновану тематику.

Опис ігрового автомата Thunderstruck

Ігровий слот Thunderstruck виконаний у цікавій та захоплюючій стилістиці. Вона повністю підходить до запропонованої ігрової тематики. Більшою мірою у грі переважають темні тони у вигляді різних відтінків синього кольору. Інтерфейс слота зручний, інтуїтивно зрозумілий і ще перекладений російською мовою, тому проблем у гравців виникнути не повинно. Сам слот складається із п’яти ігрових барабанів з наявністю дев’яти ігрових ліній виплат. У три ряди на барабанах розміщуються тематичні символи. У грі передбачено два спеціалізовані символи, можливість безкоштовних обертань та режим додаткової ризикованої гри. Ці доповнення роблять ігровий процес більш насиченим та захоплюючим.

Опис символів

Символіка в ігровому автоматі Thunderstruck є досить специфічною. Для складання виграшної комбінації гравцям належить зібрати два, три, чотири або п’ять однакових картинок в одну активну лінію. Звичайних символів у грі одинадцять, за них гравець зможе отримати:

 • 3 — 750 кредитів за зображення молота Тора;
  2 – 750 виплат за картинку із зображенням руки, що тримає палицю;
  15 – 400 монет за символ замку Тора;
  10 – 250 ігрових кредитів за зображення блискавки чи ріг Тора;
  10 — 125 кредитів за символ туза (А);
  5 – 125 монет за картковий символ короля (К);
  5 — 100 ігрових виплат за символи жінки (Q), валета (J) і десятки (10);
  2 – 100 монет з цього приводу за символ дев’ятки (9).

— Wild. Картинка із зображенням Тора у грі є найголовнішою, тому за неї гравці зможуть отримати найбільші виплати в межах від десяти до десяти тисяч початкових ставок гравця. Також цей символ є вайлдом, а тому він зможе замінювати решту символів у грі, крім скаттера. За участю дикого символу у виграшній комбінації коефіцієнти виплат додатково подвоюватимуться.
— Скаттер. Символ із зображенням козлів у грі вважається символом розкиду, комбінації з ним можна складати незалежно від активних ігрових ліній. За цю картинку гравці зможуть отримати від двох до п’ятисот кредитів. При додаванні трьох символів і вище гравцям буде нараховано п’ятнадцять безкоштовних обертань з додатковим множником, рівним трьом.

Игровой процесс данного слота не вызовет сложностей у игроков. Для того чтобы играть им предстоит придерживаться простых пунктов:

 1. Ігровий процес даного слота не викликає складнощів у гравців. Для того щоб грати їм належить дотримуватися простих пунктів:
 2. Задати кількість ігрових ліній за допомогою клавіші «ВИБІР ЛІНІЙ», всього їх налічується не більше дев’яти.
 3. Вибрати кількість ігрових монет кнопкою «ВИБІР МОНЕТ», їх передбачено від однієї до п’яти.
 4. Визначиться з номіналом ігрової монети за допомогою кнопок «+» та «-». Можна поставити від одного цента до п’яти доларів.
 5. Клавіша «Поставити максимум» дозволить гравцям грати відразу за найвищими параметрами.
 6. У режимі експерта передбачено вибір автоматичного режиму кнопкою «АВТОГРА».
 7. Клавіша VIEW PAYOUT відкриє гравцям таблицю виплат.
 8. Під час ризикованої гри користувачі зможуть скористатися клавішами «ЗРОБИТИ СТАВКУ» або «ЗАБРАТИ ВИГРАШ».

переваги:
Ігровий слот Thunderstruck має низку переваг у порівнянні з аналогами, які використовують схожу ігрову тематику. До переваг можна віднести:

 • Ігровий слот Thunderstruck має низку переваг у порівнянні з аналогами, які використовують схожу ігрову тематику. До переваг можна віднести:

підсумки

Ігровий автомат Thunderstruck надасть гравцям чудову можливість добре провести свій вільний час і виграти при цьому чудові грошові нагороди. Грайте із задоволенням та удача обов’язково посміхнеться Вам!