Ігровий автомат Thrill Seekers грати онлайн

Давно ви каталися на американських гірках або боїтеся цього атракціону. А вам ви любите активно відпочивати та у Вас не вистачає часу. Ну це не проблема. Ігровий автомат Thrill seekers створений для тих, хто давно не пустував у парках розваги. Ця гра містить те, що потрібно для відпочинку. Яскравий дизайн слота на голову вище інших, автомат відкриє для вас ворота місяця-парку. Тут ви знайдете гірки, кімнату страху, оглядове колесо тощо. А якщо зазнаєте голоду – то можете апетитним морозивом.

Інтерфейс та управління в ігровий автомат Thrill seekers не таять труднощів. Ви помітите дві незнайомі кнопки: Line+1 і Line+5, які дозволяють вибирати потрібну кількість активних ліній, а їх у грі п’ятдесят. Інші кнопки є стандартними для такого типу слотів. Молоток представляє бонус символ. Диким символом виступає клоун, він замінює символи, що бракують, для отримання виграшної комбінації. Квиток на атракціон представляє символ розкиду.

Якщо вам вдасться зібрати в одному ряду комбінацію із трьох символів із зображенням молотка в ігровому автоматі Thrill seekers, запускається бонусний раунд. Сума виплат залежить лише від вашого успіху. Організуйте собі свято та вирушайте кататися на атракціонах. Це варто спробувати, адже можна виграти джек піт, за умови появи п’яти клоунів на виграшній лінії.