Ігровий автомат Thief грати онлайн

Игровой автомат Thief

На історіях про те, як група злочинців і злодіїв розробляє план для зламування будь-якого сейфу, засновано безліч літератури, знято достатню кількість детективів, пригод та бойовиків, а також намальовано кілька мультиплікаційних картин. Такі сюжети дуже популярні, адже у реальному житті вони мають місце, у зв’язку з чим їх втілення у кіноіндустрії чи будь-якій іншій сфері творчості виглядає дуже реалістично. Група розробників корпорації Net Entertainment також не обминала такий привабливий сюжет. Крім того, історія про злом мільярдерського сейфу настільки актуальна і чітко вписується в азартний жанр, що гра з однойменною назвою Thief миттєво стала улюбленицею багатьох користувачів.

Особливості ігрового слота Злодій

игровые линии


Вибираючи користь гри Thief, користувач отримує можливість відчути себе професіоналом кримінальної справи, супер зломщиком і аферистом. Благо, ці навички залишаться тільки в рамках гри, і зможуть призвести суто до виграшу, виключаючи проблеми із законом та решту супутніх неприємностей. Для тих, хто хоче випробувати весь спектр гострих адреналінових відчуттів, гра про злодія стане незамінним помічником у цій справі. перше, що справді вражає у представленій грі – візуальне оформлення, адже воно зроблено по-справжньому якісно. На тлі дощового міського пейзажу гравець має все чітко спланувати для того, щоб не зазнати провалу та добути заховані за сімома замками коштовності. Все, що відбувається, чудово доповнить музична композиція, що нагадує саундтрек з бойовика. Все, включаючи ігрову символіку, поле, кнопки керування і навіть лінійні індикатори, оформлено у відповідному стилі та своїм виглядом вписується в авторський задум.

Функціонал ігрового автомата

символы игрового автомата
символы слота

З функціонального боку слот Thief має досить непогані показники, які зводяться до двадцяти п’яти ліній, п’яти барабанів і приємного діапазону ставок. Кілька клавіш керування легко допоможуть налаштувати лінії, поставити на кон будь-яку доступну суму і визначити тип обертання барабанів. Всі показники, які актуальні в даний момент, відображатимуться по нижньому краю екрану, а користувач зможе вести свою статистику і нічого не переплутати. У грі також є дуже різноманітна символіка, завдяки якій варіативність призів збільшується. Серед усіх персонажів існує три, які мають особливі здібності.

wild
фриспины
дикий символ

До таких належить Expanding Wild промальований у вигляді головного героя в екіпіруванні. Цей знак прив’язаний до другого, третього та четвертого барабанів, але, з’являючись на будь-якій з цих позицій, автоматично розширюється на три осередки. Символ розкиду Scatter цього разу виглядає як спеціальний прилад блакитного кольору. Функції скаттера стандартні та зводяться до гри на довільних позиціях. Також розкид, випад три рази за прокручування, дарує користувачеві бонус у вигляді десятка обертань. Тут вхід може вступити ще один спеціальний скаттер, а точніше Adrenaline Scatter, функції якого дублюють функції класичного знаку розкиду. Однак у момент бонусних обертань на полі з’являються лише три персонажі, включаючи вищеописаний, вогняний діамант та інструмент злодія. Бонусні прокручування можуть забезпечити користувачеві збіги символів, що приносять найбільше збільшення ставки.

Цікава історія, зручний та лаконічний інтерфейс, оригінальна подача особливої ​​символіки – це все приведе до успіху буквально кожного, хто не побоїться випробувати себе у ролі головного персонажа гри!