Ігровий автомат The Incredible Hulk грати онлайн

Ігровий автомат The Incredible Hulk (Халк) розроблений компанією Playtech. У цьому слоті п’ять барабанів і двадцять п’ять ігрових ліній, що збільшує шанс на виграш. Виробники дуже добре постаралися у створенні Ігрового автомата, щоб гравець міг поринути у світ фантастики. Під час гри ви зустрінете головного героя Халка, поліцейські машини та вертольоти, які вічно ганяються за героєм. А оскільки Халк вчений, то також зустрінете символи з колбами хімічної рідини і мітки радіоактивної небезпеки.

Ну і який ігровий автомат без музичного твору з барвистим фоном, який додають ігровому автомату ще більшого ефекту. Чим ще популярний ігровий автомат The incredible hulk, то це додатковими бонусами. Виплата бонусів здійснюється, коли на екрані ігрового поля випадає символ Халка, і звичайно ж більше символів Халка, принесе вам виграш. Коли під час гри у вас випаде більше трьох однакових ігрових зображень, вам відкриється щедрий бонусний етап гри. Він представлений у вигляді безкоштовних обертань барабанів, а при вдалому розкладі гри, виграш буде помножений на три. Коли під час бонусної гри у вас випадає більше трьох символів — бонусна гра автоматично продовжується, звідси випливає, що бонусна гра затягнеться і дозволить вам заробити.

Ну і який же азартний ігровий автомат без бонусних символів, тож у цій грі це головний герой Халк. І якщо під час гри на ігровому полі випаде зображення Халка, вам представиться можливість ще раз обертати барабан, але вже безкоштовно. А коли це зображення випало на центральному барабані, то безкоштовних обертань у вас — два. Також безкоштовні обертання граєте і в бонусному раунді. Аколи на ігровому полі з’явиться символ Халка, то виграш помножиться на три інаступні виграшні обертання.

Буває таке, що під час гри на першому та на п’ятому ігрових барабанах з’явиться бонусне зображення Халка, тоді на вас чекає ще одна бонусна гра. Під час цієї гри вам представлено сім поліцейських машин, з яких ви вибираєте три, в яких буде ховатися сума виграшу. Потім гравець вибирає три вертольоти, які визначають коефіцієнт, на якого множиться виграш. Найцікавішим моментом у цій бонусній грі є те, що під час вибору машин і гелікоптерів, Халк може стукнути в долоні і поліцейські машини вибухнуть. А для вас відкриється панорама прихованих виграшів, приємний момент, чи не так.