Ігровий автомат The Discovery грати онлайн

Любителі азартних ігор ми з радістю хочемо вам представити захоплюючий ігровий автомат The discovery. Напевно, вас приваблюють подорожі. Ви хочете об’їхати весь світ, побувати в різних знаменитих місцях і якщо пощастить — відкрити невідоме місце, стати першопрохідником, так би мовити. Але не всім вдається здійснити мрії. Можливо, немає грошей на таку подорож, можливо сім’я, а можливо велика кількість справ, через які немає часу. І цей ігровий автомат The discovery зможе допомогти гравцям досягти своєї мрії. Адже тематика даного грального автомата — подорож на кораблі незвіданими місцями разом із безстрашним графом, який шукає кохану.

Графіка ігрового автомата The discovery приголомшлива, адже цей ігровий автомат створила компанія Playtech. У цьому ігровому автоматі символи підібрані відповідно до тематики. Гравці побачать підзорну трубу і компас, зелений острів і зображення чарівної індіанки.
Зображення капітана представляє скаттер символ, він збільшує виграш гравця і за певної комбінації дарує десять безкоштовних обертань. Компас – дикий символ, який доповнює виграшну комбінацію. Чарівна індіанка дає гравцеві максимальний виграш.

Також в ігровому автоматі The discovery є ще одна перевага. У нього можна грати безкоштовно і без реєстрації. Гравець познайомиться з правилами даного грального автомата і при цьому не втратить жодної копійки грошей. Запускайте барабани і відправляйте ваш корабель на зустріч пригодам.