Ігровий автомат The Dark Knight Rises грати онлайн

the dark knight- ises

У 2012 році світ побачив третю частину фільму про Бетмена, яка отримала назву The Dark Knight Rises. У прокаті стрічка спромоглася зібрати сотні мільйонів доларів. Враховуючи таке всенародне кохання, компанія Мікрогеймінг вирішила порадувати і своїх клієнтів, створивши ігровий автомат, який отримав назву, ідентичну з фільмом. Тематика апарату відповідає сюжету фільму, тому гравцям дано не лише приємно побачити тут знайомі особи, а й отримати за їх допомогою гарні призи.

Особливості автоматаThe Dark Knight Rises

Як і сам фільм, апарат The Dark Knight Rises був створений у темних тонах, переважно синіх. Слот перевершить усі очікування гравців у плані графічного та анімаційного супроводу. Чого тільки варті фрагменти фільмів, які з’являються після кожного виграшного обороту. Довершить картину якісний музичний супровід, який також був запозичений із кінострічки. Варто відзначити, що автомат має досить корисні опції, бонуси і додаткові спини, які перетворять процес завоювання призів в даний пригода. Серед них є режим ‘Накопичувач безкоштовних спинів’. Він може з’явитися на полі лише після невиграшного обороту барабанів. Як тільки це сталося, на екрані з’являться персонажі Бетмена та Бейна. Вони почнуть між собою поєдинок, за підсумками якого гравцеві може бути нараховано як фрі-спини, так і грошові призи. Ще однією примітною функцією стало «перемішування знаків», яке також з’являється після невдалого спину та у випадковому порядку. У цьому раунді всі символи на моніторі перемішуються і можуть нагородити гостя цінними подарунками. Сам автомат має п’ять барабанів та 3 ряди зображень. Стандартних ігрових ліній тут немає, але є шанс отримати одну з 243 призових комбінацій. Максимальна ставка, яка може брати участь у грі, сягає 7.50 євро, а мінімальна – 0.30. Номінал монет може бути від 0,01 до 0,05 євро, а їх кількість — від однієї до п’яти.

Бонусні символи слота

Найприбутковішими іконками у грі The Dark Knight Rises стали зображення головних дійових осіб фільму. Серед них відвідувач може з легкістю дізнатися таких героїв як: Бетмен, Талія аль Тула, Бейн, комісар Гордон, Жінка-Кішка та Альфред Фальконе. Також присутні на слоті і карткові символи, починаючи від вальту і закачуючи тузом. Грошові нагороди за всі іконки нараховуватимуться, виходячи з таблиці виплат. Щоб комбінація стала виграшною, до її складу повинні увійти щонайменше три однакові символи на сусідніх барабанах.