Ігровий автомат Thai Paradise грати онлайн

Давайте поговоримо про романтику. Гравці вже переситилися ігровими автоматами, сюжет яких наповнений бійками, погонами, машинами, пограбуваннями. Справа в тому, що компанія із сонячного Ізраїлю Playtech, яка ось уже більше десяти років розробляє ігрові слоти, думає і про прекрасну половину людства, створюючи іноді біліші романтичні та барвисті емулятори.

Всі назви апарату: Thai | Тайланд| Тай | Тай парадайс

Тематика ігрового автомата

Хто не мріє опинитися на теплому березі блакитного моря в Таїланді. На вас чекаєчисте море, тепле сонце, прекрасні квіти та рослини, добродушні люди, екзотичні фрукти та інше. Виконати це бажання може допомогти ігровий відеослот під назвою Thai Paradise або «Тайський рай». Отже, ласкаво просимо до Таїланду!

Ігровий автомат розроблено за стандартною схемою. Вас чекають п’ять барабанів, що обертаються, і п’ятнадцять лінійок для виплат. Не обов’язково задіяти відразу ж всі лінії, вибирайте потрібну вам кількість аж до однієї.

Тепер щодо ставок, вони починаються від одного цента. Максимальна сума, яку гравець може поставити на одну активну лінію, дорівнює двом доларам США.

Символи гри

Коли ці маніпуляції зроблені, гравець може стартувати, і ігрові барабани за лічені секунди видадуть йому певні комбінації, що складаються з символів. Серед символів гри не важко впізнати слона, човен, палац, гарну екзотичну дівчину, квіти та інші символи. Також не обійшлося і без карткових знаків, які хоч і випадають частіше за інші, але мають не такий вже й великий коефіцієнт виплат.

Виграшні комбінації

Щоб вивчити виграшні комбінації та дізнатися про суми виплат за ними, гравцеві доведеться подивитися в спеціальну таблицю виплат, що знаходиться на ігровому табло. Комбінація із п’яти дівчат принесе вам джек-пот у розмірі ста тисяч американських доларів. А сорок тисяч доларів гравець отримає за таку саму кількість слонів. Чотири дівчата принесуть власнику двадцять тисяч доларів. Це три найбільші виграші, можливі в даному онлайн-емуляторі.

Диким символом виступає іконка із зображенням квітки орхідеї. Цей символ володіє силою замінювати собою знак, що бракує, для створення виграшної комбінації. Він ще й символ розкиду. Йому не обов’язково випадати на одній активній лінії, важливо у кількох примірниках з’явитися на ігровому табло. Цей символ приносить гравцеві додаткові ставки у розмірі, що відповідає кількості символів, що випали. А ще три символи розкиду подарують вам до додаткових ставок ще десять безкоштовних обертань ігрових барабанів. У цьому полягає бонусна гра.

Гра на ризик

Після випадання виграшної комбінації гравець зазнає успіху і подвоїти свій виграш. Для цього натисніть кнопку Gamble та активуйте гру на ризик. Гравцеві необхідно вибрати, якого кольору масть у карти, яка лежить на столі сорочкою вгору. Якщо ви не вгадаєте, то вся сума ставки просто згорить.

Хоча ви зможете вибрати безкоштовний режим гри, при цьому ви не проходите процедуру реєстрації і не ризикуєте своїми грошима. Цей режим зазвичай використовують для ознайомлення з ігровим автоматом. Вибирайте формат, який Вам до душі і відчуєте всю красу азарту!
Ігровий автомат Thai Paradise перенесе нас у тайський рай, де можна безкоштовно і без реєстрації ознайомитися з символами гри, вивчити виграшні комбінації. Азартні гравці вибираютьігровий автомат thai paradise, тому що в нього просто грати і він приносить задоволення і виграш.