Ігровий автомат Terminator II

terminator 2

Розробник азартних розваг компанія Microgaming любить дивувати своїх шанувальників. Не обійшлося без сюрпризів і на цей раз: фірма випустила ігровий автомат під назвою ‘Terminator II’. Сюжет був взятий за основу з всесвітньо відомого бойовика з однойменною назвою. Фільм був випущений у дев’яностих роках, і ось, майже через два десятиліття, шанувальники стрічки можуть насолодитися її міні-аналогом на просторах грального автомата.

Особливості грального автомата Термінатор 2

Автомат «Термінатор 2» вразить учасника розіграшу чудовою графікою, над якою працювали десятки співробітників платформи Мікрогеймінг. Гра також насичена всілякими спецефектами, які надають їй ще більшої реалістичності. Не залишить байдужим клієнта та анімація автомата. Вона з’являється на моніторі після кожної призової комбінації. Вразять людину та звукові ефекти «Термінатора 2», які привносять свою особливість у гру. Інтерфейс слота виконаний у темно-синьому кольорі. До того ж він досить зручний, простий і зрозумілий кожному користувачеві. Автомат є п’яти барабанною установкою, на якій розташувалися три ряди зображень. Особливістю ‘Terminator II’ стало те, що тут немає чітких ігрових ліній. Натомість клієнту надається можливість скласти одну з 243 виграшних комбінацій. У бонусному раунді кількість можливих призових поєднань символом збільшується до 1024. Найвища ставка, яку гравець може поставити на один спин, дорівнює 30 кредитам, а мінімальна – один. Розмір монет у процесі розіграшу може бути від 0,01 до 0,10 євро.

Ігровий апарат ‘Термінатор 2’ сподобається всім любителям гострих відчуттів. Розвага прикрасить дозвілля будь-якої азартної людини, незалежності від віку та статі, адже в ній порахуються і захоплюючий сюжет, і приємні бонуси, і хороші грошові подарунки.