Ігровий автомат Sweet Life грати онлайн

sweet life

Прекрасний ігровий слот Sweet Life / Солодке Життя від виробника Ігрософт порадує всіх любителів азарту цікавою ігровою тематикою та сюжетом, що інтригує. Ігровий автомат зможе легко повернуть у дитинство кожного дорослого гравця, адже тематика слота присвячена ведмедику-ласуні, який готовий піти на багато чого заради того, щоб знайти та поласувати улюбленим медком. Грати безкоштовно і без реєстрації в апарат Sweet Life (Світ Лайф) легко — достатньо натиснути кнопку START на інформаційній панелі слота і Ви вже в грі!

Гравцям доведеться допомагати йому в цьому непростому занятті, внаслідок чого гравці будуть нагороджені непоганими додатковими нагородами. Автомат відрізняється від своїх аналогів, а тому повністю заслуговує на увагу геймерів.

Особливості автомата Солодке життя

Зовнішні характеристики ігровогоавтоматаSweet Life приємно порадують гравців, адже графіка, музичний супровід та анімаційні ефекти у грі виконані на рівні сучасних слотів. Головне ігрове вікно надасть гравцям п’ятибарабанне поле, під яким відпочиватиме ведмедик, а поряд з ним кружлятиме бджілка, що стежить за клишоногим ласуном. Інтерфейс слота досить простий, оформлення яскраве, тому гра залишає добрі перші враження.

правила автомата

Безкоштовна гра солодке життя

бесплатная игра

Безкоштовна гра на автоматі Sweet Life має досить цікавий ігровий сюжет, в чому є заслуга і такого ігрового компонента, як символіка. Саме допомагають гравцям збирати виграшні послідовності та радувати геймерів непоганими нагородами. Символіка також відіграє певну роль зовнішньому вигляді слота і безпосередньо впливає динаміку ігрового процесу. У процесі гри любителі азарту стикатимуться з різними піктограмами, що належать до запропонованої ігрової тематики.

Символи ігрового автомата

символы игрового автомата
символы игрового автомата


Прості символи пропонуватимуть геймерів виключно коефіцієнти виплат, але крім цього слот має в своєму розпорядженні і особливі піктограми wild і scatter. Дикий символ у грі Sweet Life дозволить заміщати собою будь-яке просте зображення на інше просте зображення з метою додавання більш прибуткової виграшної комбінації. Як бонусний символ використовується піктограма з картинкою вулика. У зв’язку з тим, що ця картинка є бонусним символом, лише за рахунок комбінації з нею гравці зможуть активувати режим бонусної гри.

супер-бонусная игра

При складанні послідовності, до складу якої входитиме 3 вулики, гравцям буде запропоновано зіграти в режимі призової гри, що складається з двох етапів. Перший етап гри є почерговим вибором гравця 1 з 5 вуликів. Кожен вулик буде приховувати або мед, або бджіл, тож діставши мед, гравці будуть нагороджені призами, а відкритий вулик з бджілками миттєво завершить бонусну гру.

Другий етап призової гри стане доступний користувача у випадку, коли всі 5 вуликів будуть відкриті успішно, у такому випадку перед гравцями з’явиться 2 бочки, знову одна з медом, а друга з бджілкою, вірно відкрита бочка принесе гравцю множення виграшу в 25 разів. Крім бонусної гри в Sweet Life є і ризик режим, в якому клишоноге ведмежа буде підійматися по дереву, а гравцю при цьому необхідно буде підказувати, в якому з вуликів знаходиться мед, чим вище забереться ведмідь, тим більше подвоєнь отримає гравець.