Ігровий автомат Sweet Life 2 грати онлайн

sweet life 2

Шанувальникам онлайн розваг напевно знайомий чудовий ігровий автомат під назвою Sweet Life. Розробники компанії Ігрософт вирішили продовжити пригоди Ведмедика, що полює на мед. Якщо вам сподобалася гра Солодке життя, то обов’язково варто пограти в Sweet Life 2. Гра доступна в онлайн режимі для відвідувачів ігрового клубу PlayMaxima без реєстрації та відправки смс.

Безкоштовний ігровий автомат Sweet Life 2

правила автомата сладкая жизнь-2


Його сюжет залишився незмінним — як і атмосферне оформлення. Background грального автомата Sweet Life 2 втілює обстановку пасіки, що у селі. Грамотно підібрані колірні схеми справляють враження безтурботного літнього дня. Ведмідь знову вирішив відвідати вулики з метою заволодіння бажаним здобиччю. Ігровий процес супроводжує легка та ненав’язлива мелодія, вона підніме настрій та спонукає гравця на пригоди. Функціонал апарату залишився незмінним: він включає 5 реле, на яких розташовується 9 ігрових ліній. Щоб детально вивчити правила та особливості ігрового процесу, необхідно активувати слот Sweet Life 2 безкоштовно у демонстраційному режимі.

Безкоштовна флеш ігра на автоматі Світ Лайф 2

бесплатная бонусная игра

Перший крок гравця полягає у виставленні активних ліній та призначення на них ставки. Потім варто запустити обертання барабанів, використовуючи стартову клавішу. Серед ігрових символів автомата Sweet Life 2 виділяються спеціальні: вони надають грі своєрідного колориту, сприяючи отриманню великих виграшів. У ролі дикого значка виступає незнайомий апарат — виявляється, бджолярі за допомогою спеціальних хутр відлякують агресивних комах.

символы

Дикий символ замінює рядові піктограми, допомагаючи сформувати більшу кількість комбінацій. Найцінніший значок грального автомата – його логотип «Sweet Life 2». Картинка під назвою слота здатна принести чудові виплати, максимальна з яких досягає x5000. Вулик – затишний зелений будиночок бджіл, виступає у ролі розкиданого символу. Він з’являється на барабанах хаотично: займаючи від трьох і більше позицій, здатний запускати бонусний раунд.

дикий символ

Бонусна гра апарату Sweet Life 2

Тут клишоногий дорветься до меду, навмання відкриваючи вулики. Якщо йому пощастить, і ласощі виявляться всередині, то на баланс гравця надійде певна кількість кредитів. Якщо ж з вулика вилетять потривожені бджоли, гравець повернеться в основний режим гри. Ведмедик невимовно пощастить, якщо смугастий рій не помітить крадіжки. Тоді вдасться дійти до другої частини бонусного раунду, де необхідно віддати перевагу одній з двох барил. Правильний вибір подарує віртуальному ведмедеві солодкий видобуток, а користувачеві – ігрові кредити на рахунок.

карточная игра сладкая жизнь

Після створення виграшної послідовності геймер вільний активувати ризиковий раунд слота Sweet Life 2, що дозволяє подвоїти приз за вдалий спин. Гра з віртуальним дилером полягає в тому, щоб витягти велику за значенням карту, що символізує безперечну перемогу гравця. У разі невдало проведеного раунду, гравець втрачає призову суму за останнє обертання. Ігровий автомат Sweet Life 2 має легкий та безтурботний сюжет, а наявність тематичних раундів лише посилює враження від основної гри, змушуючи користувача звернути пильну увагу на барвисто оформлені пригоди лісового любителя солодощів!