Ігровий автомат Spirits of Aztec грати онлайн

Існують такі компанії у сфері гральних автоматів, які радують своїх шанувальників тим, що постійно вигадують нові хитромудрі сюжети, звертаючи основну увагу на графічний дизайн слотів. А є й такі компанії, які не відходять від класичної тематики фруктів та єгипетських скарбів. У представленому ігровому слоті маємо справу саме з одним із таких ігрових автоматів. Його творці, розробники з компанії Playson поєднали дві класичні тематики, щоб світ зміг побачити прекрасне поєднання фруктів разом з єгипетською символікою в ігровому автоматі Spirits of Aztec.

логотип Спирит оф Ацтек

Особливості автомата Духи Ацтек

Представлений автомат витриманий у самому, що не є правильному графічному оформленні. Основною символікою автомата виступають так усіма улюблені фрукти, а також чудовий синій скарабей. Звуковий супровід пересичено східними нотами давньої музики. Дія розгортається на тлі двох яскравих колон, які нібито тримають ігрові барабани.

Ігровий слот Spirits of Aztec містить п’ять барабанів з п’ятьма лініями виплат. Примітним моментом по барабанах вважатимуться двосторонню віддачу, оскільки якщо лінія містить від трьох ігрових символів, принесе виграш, стартуючи як із лівого, і з правого барабана.

Символи ігрового автомата

Символы автомата Дух Ацтеков

У грі існують деякі бонусні символи, які не тільки порадують гравця своєю барвистістю та насиченістю, а й принесуть приємні бонусні подарунки. До таких символів належать дикий символ та скаттер.

Бонусная игра

Дикий символ: синій скарабей, який, з’являючись на ігровому полі, може стати заміною будь-якому з ігрових символів, крім бонусного. Для того щоб це сталося, необхідно, щоб дикий символ стояв в одній виграшній лінії рештою символів.

Скаттер: жовта зірка. Зазвичай, цей символ переносить гравця в бонусні раунди з фриспінами. У цій грі ця функція не передбачена. Але при цьому цьому символу не потрібно шикуватися у виграшну лінію. Він може бути розкиданим по полю, і якщо його кількість перевищує три штуки за один спин — він принесе виграш відповідно до таблиці виплат.

Ще одним чудовим моментом у грі є гра на ризик. Після кожного виграшного спина перед гравцем відкривається можливість грати на ризик. Відкривається поле, в якому можна вгадати колір або мастило карти. Якщо робити ставку на колір і вгадувати, виграш збільшується вдвічі. Якщо вгадувати і колір, і масть — вчетверо. Зіграти в ризик-гра можна до десяти разів. Будь-якої миті гру можна покинути. Але якщо гравець не вгадує масть або колір карти, яка перевернеться наступною, втрачає виграш за спин.

Можна вибрати кількість ігрових ліній від однієї до п’яти, керуючись стрілками. Також відрегулювати ставку за спин стрілочками біля Ставки. Після того насолодитися ігровим процесом, натиснувши кнопку ‘Старт’. В ігровому автоматі Spirits of Aztec передбачена можливість задіяти усі можливі ігрові лінії та зробити максимальну ставку за спин. І тому існує кнопка «Макс. Ставка». У грі є автоматична гра. Обертання гри в автоматичному режимі можна виставити в кількості від 2 до 999.

Якщо ви любите старі добрі ігрові автомати, тоді поєднання двох легендарних слотів явно припаде вам до смаку. Ігровий автомат Spirits of Aztec порадує своїми віддачами і принесе масу задоволення від ігрового процесу, оскільки виконаний з любов’ю до класичних ігор.