Ігровий автомат Spinata Grande грати онлайн

Игровой автомат Spinata Grande

Все більшою популярністю користувалися ігрові автомати. Це не дивно, кожен розробник здатний надати чудові умови для гри, при цьому створюючи чудові автомати. Компанія Net Entertainment є однією з найбільших та провідних фірм з виробництва ігрових відеослотів. Автомат Spinata Grande є незвичайним та дуже захоплюючим слотом, який має яскраву та якісну графіку. Необхідно відзначити, що тематика цього відеослота незвичайна і рідко використовується в автоматах інших фірм, через що вона стає ще більш цікавою для більшості гравців.

Особливості автомата Корида

Тематика автомата присвячена іграшкам Піньята, які дуже популярні у Мексиці. Графіка гри виконана в яскравих фарбах, що є прийнятним для її тематики. Але не дивлячись на всю мультяшність та відсутність реалістичності в автоматі використовується безліч анімацій, що надають ігровому процесу більшої цікавості. Крім того, у грі використано музичний супровід, який відображено у вигляді співу птахів, природних звуків, що налаштовують користувача на заспокоєну гру.

Віддавши весь вільний час на цю гравцю, учасник залишиться лише з позитивними емоціями та не пошкодувавши про те, що відвідав саме цю гру. Крім того, для даного слота характерне не тільки використання високоякісної графіки, але також задіяна маса додаткових особливостей. Так, до них відноситься спеціальна символіка, якою є символи Colossal. Це різні зображення, які займають не одну позицію на ігровому полі, а відразу чотири стоять. Вони обертаються окремо від основних барабанів. Залежно від того, в якому раунді ці символи випали, вони можуть змінювати свою основну функцію. Якщо такі картинки опинилися в безкоштовній грі, то вони можуть виступати як бонусні.

Окрім цього, у грі використовується функція міні-слот. Якщо величезний відеослот опиниться на ігровому полі, він запустить першу бонусну гру. У ній користувача чекає винагорода відповідно до таблиці виплат. Так, найбільш оплачуваними в цій міні-грі вважаються монетки, кожна з яких тягне за собою певну суму виплати за свою появу на ігровому полі. Також у грі є можливість активувати безкоштовні обертання, що відбувається після того, як 3 символи free spins випадають в основній грі міні-слоту. Такі 3 знаки обіцяють гравцеві отримання 5 додаткових обертань. Якщо при безкоштовних запусках відкривається символ Екстра Спін, то за нього користувачеві належить ще один додатковий запуск. Вчасно здійснення Free Spins у позиціях 3 на 3 можуть відкриватися дикі символи, зображені у вигляді черепа. У цьому випадку він замінює всі непридатні для комбінації знаки, дозволяючи гравцеві більше заробити.

Хоча на перший погляд автомат Spinata Grande і є незрозумілим, навіть складним, його ігровий процес насправді дуже простий. Гравця чекає кілька функцій, за допомогою яких гра буде більш захоплюючою та, звичайно ж, прибутковою. Це дозволить користувачеві насолодитися різноманітним ігровим процесом, який пропонує цікаву та якісну графіку, безліч бонусів на кшталт спеціальної символіки, додаткових знаків, а також міні-ігор. Мало того, всі ці функції добре вписуються в загальну тематику гри, тому що виражені відповідно до неї.