Ігровий автомат Sparks грати онлайн

Игровой автомат Sparks

Компанія NetEnt створила цікавий ігровий автомат Sparks, який здатний з перших секунд привернути увагу користувачів за рахунок неймовірно захоплюючої тематики, що використовує плаваючу символіку і ненав’язливу графіку. Даний слот має оригінальну ігрову тематику, що дозволяє йому виділятися на тлі своїх аналогів.

Особливості автомата Sparks

описание игрового автомата

Стилістика автомата представлена ​​в досить непоганій якості, гравцям будуть запропоновані яскраві символи, що нагадують атоми, що рухаються. Музичний супровід у грі тематичний, фонова музика повільна та ненав’язлива, завдяки цьому користувачі з головою занурюються у процес гри та легко переносяться у віртуальний світ. Задній фон у грі представлений у вигляді космічних відтінків синіх, рожевих та фіолетових тонів. Панель керування представлена ​​гравцям у нижній частині дисплея у вигляді синіх кнопок, повністю перекладених російською мовою.

П’ятибарабанний слот Sparks із безкоштовною грою зможе запропонувати гравцям 20 активних ліній виплат.

линии игрового автомата

Унікальність даного грального автомата полягає в можливості вибору режиму гри, користувачам доступний режим гри в один бік і режим гри в обидві сторони. Суть першого режиму полягає у можливості формування виграшних послідовностей тільки ліворуч, починаючи з першого ігрового барабана, комбінація вважається виграшною тільки у випадку, коли послідовність символів випала по черзі в активній лінії. Другий режим передбачає гру, в процесі якої виграшні комбінації буде дозволено збирати в обидві сторони, як зліва направо, так і праворуч наліво, це дозволяє суттєво урізноманітнити процес гри. У режимі виграшу в обидві сторони виплачуватиметься лише найбільший виграш по активній лінії ставки з обох сторін.

Правила грального автомата та символи

символы автомата
символы карт

Правила в грі докладно описані в додатковому інформаційному розділі, який також зможе запропонувати інформацію про спеціалізовану символіку, всі символи та відповідні їм виплати, а також представлені всі можливі лінії виплат. Перед грою доцільно відвідати цей розділ з метою підвищення азарту та інтересу до гри. Хід гри розгортається за стандартною схемою, користувачі задають початкові параметри ставок та ліній, потім обертають барабани і отримують нагороди згідно таблиці виплат. Виграші розраховуються шляхом множення початкових ставок на множник послідовності, що випала.

Процес безкоштовної гри без реєстрації в слот Sparks насичений додатковими функціями, що підвищують шанси гравців на виграш та роблять гру більш яскравою та насиченою. Символіка в автоматі запропонована набором яскравих символів, за кожним із яких закріплені власні множники. Існують також і спеціалізовані символи, наприклад, символ Wild, представлений користувачам у вигляді піктограми з літерою W. Цей символ буде здатний випадати з будь-якого місця на ігрових барабанах, до особливих можливостей слід віднести здатність заміни будь-якого зображення, крім Expanding Cloning Wild.

дикий символ

Дикий символ здатний самостійно формувати виграшні послідовності, оскільки розробники наділили його власними множниками виплат у вигляді 20, 75 чи 200.

Ще одним особливим символом є Expanding Cloning Wild, який може з’являтися лише на 2 та 4 ігрових барабанах. Даний символ має функцію заміни простих зображень, також він здатний розширюватися по всьому барабану і копіювати символи, що стоять ліворуч від нього, праворуч. Ризикованої гри, окремих бонусних ігор та скаттер символу у грі не передбачається. Слот вартий окремої уваги користувачів, оскільки зможе порадувати гравців чудовим дизайном, захоплюючим геймплеєм та чудовою можливістю виграшу.