Ігровий автомат Space Wars грати онлайн

Игровой автомат Space Wars

Перша думка, яка формується в голові у більшості гравців, які прочитали назву гри Space Wars — адже зараз почнеться битва на світлових мечах! Але гра зовсім не про далеку далеку галактику, адже головними персонажами тут будуть звичайні прибульці, а не джедаї, Дарт Вейдер та штурмовики.

Але не варто засмучуватися, адже слот від корпорації NetEnt здатний здивувати набагато сильніше, ніж відома сага про Зоряні війни. Для любителів космічних історій, пригод та фантастичних фільмів гра Space Wars представить чудову альтернативу нудному та пересічному проводженню часу, оскільки гравця очікують погоні на космольотах, знайомство з прибульцями та яскраві пригоди!

Особенности игрового автомата Космические войны

Гра розгорнеться у космічному просторі, де вдалині буде проглядатися побита метеоритами планета та потік космічних уламків. Завершальною складовою оформлення є музика, яка максимально точно розкриває задум авторів. Весь ігровий простір оформлений у фіолетово-синіх відтінках, що гармонійно вписуються в історію та космічних прибульцях та пригодах. Візуальне оформлення кожного персонажа приємно здивує та порадує навіть досвідченого користувача, а анімаційні ефекти та репліки героїв створять невимушену дружню атмосферу у процес гри. Гра є п’ятьма барабанними, з чотирма десятками постійно задіяних ліній. Праворуч від поля розташована загадкова колба у формі прибульця. Її призначення проясниться під час гри і порадує будь-якого користувача.

Символи ігрового автомата

символы space wars
символы space wars

Справа в тому, що всі символи, що беруть участь у призових комбінаціях, після закінчення прокручування потрапляють у дану коблу, а потім слідує повторне безкоштовне обертання зі збільшеною кількістю дублів. У нижній частині екрана є панель, яка зібрала всі необхідні клавіші для контролю над параметрами і опціями гри.

Підібравши собі оптимальний варіант ставки, і визначивши режим прокручування, запускаються барабани, а користувач може насолоджуватися грою. Також перевагою є автоматичні обертання, що спрощують ігровий процес.

Бонусна гра та особливі символи

дикий символ


У грі про космічні війни присутній дикий вайлд символ, який виглядає як значок з відповідним написом. Цей персонаж присутній лише на другому та четвертому барабані. Але незважаючи на його обмежену поширеність, цей персонаж дуже часто здатний зайняти цілий ряд, забезпечуючи таким чином відмінні виплати протягом усієї гри. Також у грі є бонусний рівень, активація якого не залежить від будь-якого персонажа. Тут у хід йде та сама загадкова колба, що стоїть праворуч від ігрових барабанів. Колба називається Cloning Pod, і розмножує на ігровому полі всі елементи, які потрапляють до неї після виграшного збігу. Після призового прокручування відбувається повторне обертання барабанів з розмноженими символами, що й становить за своєю суттю бонусну гру.

игровые линии

Гра відрізняється від більшості подібного контенту, насамперед своєю оригінальною подачею та якісним втіленням авторського задуму. Навіть незважаючи на досить мізерний набір функцій, у грі є дуже широкий діапазон ставок, а за рахунок великої кількості доступних ліній призи показуються на ігровому полі дуже часто. Оригінальне оформлення символів, вдала музична композиція та зручна навігація гри здатні подарувати простий та комфортний процес не лише досвідченому, а й новому гравцю. Наявність особливого елемента у вигляді колби надає грі неординарності та збільшує шанси на отримання гідного призу!