Ігровий автомат Їшки грати онлайн

slot o pol

Ігровий автомат Єшки (Slot o Pol) — можна по праву віднести до популярних ігор провайдера MegaJack. У російськомовних країнах автомат отримав прізвисько Єшки, оскільки головному символі гри зображено букву “e”.

Слот оснащений п’ятьма барабанами та двадцятьма однією активною лінією. Розмір максимальної ставки однією лінію дорівнює десяти кредитам. Серед символів даного автомата вам трапляться фрукти, гральні кістки та інші знаки. Для початку ви визначитеся щодо розміру ставки та кількості ігрових ліній. Після цього сміливо обертайте барабани. Головна мета гри – зібрати комбінації із трьох і більше аналогічних іконок. Символ розкиду — зображення долара, а символ символом є іконка літери «е».

Також в Ігровий автомат Slot o Pol є гра на подвоєння. Для цього відкрийте карту старшу гідно, ніж та яку вибере дилер. Якщо вам вдасться зібрати три зображення колеса фортуни в ряду – вам відкриється доступ в перший вид бонусної гри в ігровий автомат Slot o Pol, в який можна грати безкоштовно і без реєстрації. Суть бонусної гри полягає в тому, що ви обертаєте, колесо та забираєте свої призи. Якщо ж вам випало п’ять зображень гральних кісток – ви стаєте учасником другої бонусної гри, де ви кидаєте кістки і пересуватиметеся по полю. Кожен такий хід дає шанс заробити невелику суму.

Гра оснащена якісною графікою та реалістичним звуковим супроводом. Випробуйте удачу і отримайте грошовий приз з ігровим автоматом Slot o Pol і пам’ятайте, що ви визначаєтеся з вибором валюти.