Ігровий автомат Slot o pol Deluxe грати онлайн

slot o pol deluxe

Ігровий автомат Slot o Pol набув своєї популярності серед гравців відразу після виходу. Щоб помітити ці значні відмінності від стандартних відеослотів, потрібно бути досвідченим гравцем.

Апарат оснащений п’ятьма барабанами та 21-ою активною лінією. Щоб почати гру в Slot o Pol вам потрібно спочатку визначитися з кількістю активних ліній, на які ви ставитимете ставки (натискаючи кнопку Line можна вибрати потрібну кількість) і розміром ставки (використовуючи кнопку Bet). Після цього можна починати обертати барабани натисканням кнопки Start та розпочинати гру.

Істотною відмінністю ігрового автомата Slot o Pol є наявність аж трьох бонусних раундів (трирівневий бонус). Призова гра Slootopol Bonus є найприбутковішою. Комбінація із п’яти зображень кубиків запустить цей раунд. Суть його полягає в тому, що перед вашими очима стане поле з різними ігровими секторами, на кожному з них буде вказана сума виграшу. Вам потрібно зробити сім кидків гральних кісток і таким чином пересуватися полем, збираючи виплати.

Ще один призовий раунд запускається, коли на ігрових барабанах випадають три і більше символи з написом «Spin». На екрані з’явиться колесо із курсором. Ваш прибуток залежить від мультиплікатора, який випаде на даному колесі та номіналу ставки.