Ігровий автомат Sky Way грати онлайн

Sky Way — один з небагатьох гральних автоматів, тематика якого присвячена літакам, а точніше повітряним асам. Напевно в душі кожен хоч раз у житті мріяв стати пілотом літака, що пролітає в небі, перетворитися на птаха на день або просто знайти крила. Тепер ваші найзаповітніші мрії зможуть втілитися в дійсність, достатньо лише запустити даний відеослот у себе на комп’ютері і торкнутися життя справжнього аса.

Структура слота представлена ​​п’ятіркою барабанів та 21-ою лінією для ставок. Кількість використовуваних ліній може змінюватись від однієї до максимальної кількості. Головна ігрова задача – отримання призів. Зробити це можна класичним методом, для чого вам потрібно запастися терпінням і почекати моменту, коли на активній лінії випаде три, чотири або п’ять однакових символів, що розташовуються на суміжних позиціях. На кожну з ліній можна поставити від однієї сотої кредиту до 2 доларів, що може вилитися в максимальну ставку розміром 42 долари.

игровой автомат sky-way

Особливості ігрового автомата Sky Way

Класична гра розбавлена ​​бонусним раундом, грою на подвоєння та особливими символами, які дозволяють частіше ставати володарем несподіваних нарахувань. Традиційні символи дозволяють збільшити ставку мінімум у 2 рази, а максимум – у 9 тисяч разів, якщо вам вдасться зібрати комбінацію із п’яти найцінніших елементів. Крім того, будь-який ваш виграш може бути як мінімум подвоєний за лічені секунди, якщо ви вирішите скористатися спеціально розробленим ризикованим режимом, в якому вам представиться можливість. Гра на ризик має традиційний сюжет: гравець повинен вгадати колір миготливої ​​гральної карти — чорний або червоний. У разі успіху попередній виграш буде помножено на два, у разі невдачі – раунд закінчиться, а виграш згорить. Правилами гри лімітовано кількість можливих подвоєння до ряду — не більше п’яти.

Ігровий автомат Скайвей — безкоштовна гра без реєстрації

sw1
правила слота

Серед символів, що трапляються на барабанах, зустрічаються картинки з молодим льотчиком, в губах якого красується курильна трубка, глобуси, досвідчені пілоти, прототипи перших у світі дирижаблів, дівчата-пілоти і звичні карткові символи, починаючи з дев’яток і закінчуючи тузами.

Sky Way – досить приємний ігровий автомат Авіатор, у якому грати не лише вигідно, а й цікаво. Виграші з’являються із завидною постійністю, оформлення слота за сучасними мірками виглядає приголомшливо, а якщо до цього ще додати захоплюючий сюжет та наявність безкоштовних раундів, то сумнівів у виборі ігрового слота просто не залишається.