Ігровий автомат Sizzling Hot Deluxe грати онлайн

Игровой автомат Sizzling Hot Deluxe

Яскраві фруктові символи сучасних родичів «одноруких бандитів» – у тому числі ігрового автомата Компот (Sizzling Hot Deluxe) – це можливість повернуться в минуле. Барвистий дизайн привертає увагу і відразу піднімає настрій, а тим більше, коли приносить прибуток гравцям. П’ять на п’ять – ліній та барабанів дозволяють не надто морочитися з приводу виграшів, оскільки тут вони відбуваються досить часто.

Всі назви апарата: Sizzling Hot | Сизілінг Хот | Компот | Червоний компот | Лимони | Kompot

Розібратися з побудовою Гамінатора Компот не варто, що дозволяє поринути в атмосферу виграшів і казкових фруктів. Даний відео-слот – це вдосконалена версія слота Компот, від компанії Novomatic.

Безкоштовна флеш ігра на автоматі Слізін Хот Делюкс

Нижня частина екрану автомата Слизин Хот Делюкс відображає статистику та містить панель керування грою. Кнопка під назвою Credit виводить гроші, якими ви розраховуєтеся за ставки. Вікна Bet / Line, Lines Bet і Bet — це ставка на лінію, кількість ліній і вартість спинів.

Автоматы Sizzling Hot Deluxe

У спрощеному формулюванні ми маємо такі дії: вкажіть кількість активних ліній для цьоговикористовуємо «Line». Bet відповідає за ставки. А кнопка «Макс Бет» існує для тих ризикованих та впевнених у собі гравців, які вирішили одразу розпочати гру на максимальнійставці. Ще одне зауваження. Велика сума ставки збільшує ваші шанси на успіх.

Бонусна гра ігрового автомата Sizzling Hot Deluxe

Ігровий автомат Сізлінг хот делюкс, в який можна гратибезкоштовно і без реєстрації містить 8 символів, п’ять барабанів і дев’ять активних ліній. Кавуни, апельсини, вишні — надають фруктовий смак автомату та виграш від 5 до 200 одиниць множення.

Комбінація із сімок приносить учасникам джек піт, а зірка — скаттер і боусний і символ.

Після кожної виграшної комбінації ви можете збільшити свій виграш із грою на ризик. Для цього натисніть кнопку на автоматі і вгадайтемість карти.

Ігрові автомати Sizzling Hot Deluxe порадують любителів традиційних слотів доступністю і захоплюючою грою з великими виграшами.