Ігровий автомат Silver Bullet грати онлайн

Тематика Дикого Заходу зачаровує гостротою відчуттів небезпеки, напруження пристрастей під час перестрілок та дуелей. Погоні на жвавих скакунах у вічній боротьбі шерифів із ватажками банд, пошуки дорогоцінного кривавого джерела прибутку за часів золотої лихоманки породили чимало культових романів.

Така благодатна тема не могла пройти повз розробників гральних автоматів. Ігровий автомат Silver bullet передає атмосферу американських диких прерій у повному обсязі і, не дивлячись на сувору вдачу, в нього можна грати безкоштовно і без реєстрації. Що припаде до душі поціновувачам жанру. Адже атмосфера старих таверн, міцної випивки та безстрашних подвигів йдуть пліч-о-пліч. Ігровий автомат Silver bullet порадує любителів вестернів.

У неповторній сутичці з успіхом у Silver bullet обертаються п’ять барабанів. Вони роблять оберти точно, як барабан єдиного вірного друга в жорстоких преріях — револьвера. Переможний постріл відбувається на 9 ігрових лініях із поєднанням зображень коня, його підкови, трубки, колеса. Такі Зображення приносять множення окулярів до ста п’ятдесяти разів. Символи капелюха, цифри 7 та віскі розжарюють атмосферу, помножуючи виграш до двохсот разів. Множення – до десяти тисяч, дарують символи із зображенням бочки та вибухівки.

В ігровому автоматі Silver bullet, навіть якщо грати безкоштовно та без реєстрації, не обійдеться без центральної теми вестернів – бонусних символів шерифа та револьвера. Значок шерифа виступає диким символом та замінює інші символи для отримання виграшної комбінації. Символом розкиду виступає револьвер та принесе гравцю мультиплікатор виграшу.

Важко визначитися, на чиїй Ви стороні коли в місті панує беззаконня, а вирішенням проблем є куля. На Дикому Заході за все потрібно платити, але ігровий автомат Silver bullet дає можливість грати безкоштовно і без реєстрації. Перейміться в атмосферу Дикого заходу і відчуйте себе справжнім стрільцем.