Ігровий автомат Secret Santa грати онлайн

secret santa

Компанія Мікрогеймінг любить балувати гравців своїми азартними творами, яких вже можна нарахувати кілька сотень. Цього разу фірма вирішила подарувати людям атмосферу свята, веселощів та радості у вигляді ігрового автомата «таємничий Санта». На його просторах людині належить пізнати всю красу передноворічної суєти, і, як належить, отримати за це масу приємних сюрпризів.

Особливості грального автомата Secret Santa

Розвага «таємничого Санта» отримала досить оригінальне оформлення. На задньому плані ігрового поля клієнт може розглянути панораму невеликого міста, де йде сніг. Інтерфейс гри яскравий та яскравий, в основному виконаний у червоному кольорі. Атмосферу свята доповнює анімація, яка активується після призового обігу. Навіває позитивний настрій та звукова складоваавтомата. Вона також була створена відповідно до тематики розваги. Особливістю «secret Santa» є величезна кількість усіляких заохочень: додаткові тури, спеціальні іконки та шанс отримати одну та 1024 призових комбінацій. Варто зазначити, що слот має п’яти барабанну структуру, на якій розмістилися 4 ряди ігрових символів. Найменша ставка, яку гравець може залучити до гри, прирівнюється до 0.50 євро, тоді як найвища досягає 100. Номінал монет варіюється від 0.01 до 0.20 кредитів, а їх кількість досягає п’яти. Особливу увагу слід приділити «бонусній грі» автомата, яка має 7 секретних бонусних опцій. Всі вони можуть діяти цілком випадково під час будь-якого спина. Перша функція – це wild reels. З її допомогою на трьох секціях барабана можуть з’явитись всі «дикі» символи. Наступна функція — ‘wild boost’, перетворює звичайні іконки в ‘дикі’. Опція ‘Безкоштовні спини’ нагородить гостя додатковими обертаннями з триразовим множником. А ось Mystery Multiplier збільшить призовий фонд клієнта в п’ять або десять разів. Отримати чотири випадкові «дикі» знаки можна після активації режиму «Dashing Wilds». Всі символи, які будуть знаходитись на ігровому полі, принесуть виграш, адже саме такий подарунок клієнту піднесе функція Scatter Spree. А збільшити всі послідовні виграші до дванадцяти разів може опція Rolling Reels.
Опис символів

Зображення, які з’являтимуться під час розіграшу, є досить передбачуваними. Своєю присутністю на ігровому полі вони навіватимуть на користувача відчуття свята. Так, на моніторі гравець побачить такі іконки: Санта-Клаус, ялинка, подарунки, хлопушка, камін, індичка, желе. Крім того, свою допомогу у складанні комбінацій надаватимуть і карткові масті: піка, бубна, черв’яки та хрести. Призи за вдале поєднання іконок будуть надсилатися на рахунок гравця відповідно до таблиці виплат. Виграшною вважається та комбінація, яка об’єднала на своїх просторах кілька однакових зображень, розташованих насоседних секциях барабана. На автомате «таинственный Санта» можно заработать:

Є в слотіі особливі знаки, які можуть дарувати відвідувачу не лише цінні призи, а й додаткові шанси на виграш. До таких зображень відносяться:

— Scatter. Обов’язок цього знака взяла він хлопушка – атрибут, якого неможливо собі уявити жодне новорічне святкування. Розкиданий знак може ощасливити відвідувача незалежно від того, в якій частині монітора він засвітився. Також, якщо на полі з’являться від трьох до п’яти бавовни, клієнт може отримати від одного до 50 кредитів.

— Wild. Символ із написом ‘secret Santa’ виконує достатню корисну функцію — може замінювати собою інші символи (крім ‘скаттер’ знака) з метою створення вдалої комбінації. Крім того, відвідувач може забрати із собою від 0.75 до 8 монет, якщо на барабанах з’являться від 3 до 5 подібних іконок.

5 of a Kind Again. Це — так званий квінтет п’яти однакових зображень. Після того, як система заплатить клієнту за їх появу, на місці цих символів з’являються нові, тим самим даючи можливість гравцеві отримати щедріші призи.

Переваги слота:

Ігровий автомат «секретний Санта» має цілу низку позитивних характеристик і корисних опцій, за допомогою яких гість може заволодіти хорошими грошовими призами:1. Широкий діапазон можливих призових комбінацій – 1024.2. Наявність бонусного раунду «п’ять однакових» надає клієнту додатковий шанс отримати більший виграш; Присутність на апараті таких функцій як: Wild Reels, Wild Boost, безкоштовні спини, таємничий множник, Dashing Wilds, Scatter Spree, Rolling Reels. Ці опції дозволяє клієнту отримати щедрі подарунки лише за кілька секунд.

підсумки
Апарат «Secret santa» може подарувати людям не лише святковий настрій, а й можливість покращити свій добробут за допомогою спеціальних бонусів та високого відсотка віддачі гри. Саме з цих причин кількість шанувальників слота і зростає з кожним днем.