Ігровий автомат Scarface грати онлайн

Игровой автомат Scarface

Scarface — культовий онлайн-автомат від виробника NetEnt, що поєднує масу бонусних ігор, величезні виплати і безсмертну тематику кримінального світу. З моменту першого запуску слота перед гравцями постають найвпливовіші люди сучасності: політики, економісти, банкіри і, звичайно, голови злочинних синдикатів. Ігровий слоган Світ твій! говорить, що спробувати свою удачу може практично будь-хто, достатньо лише зареєструватися і почати грати в Scarface.

Концепція відеослоту передбачає існування п’яти барабанів та 20 активних ліній. Мінімальний розмір ставки — 20 кредитів, максимальний — 200. Дизайн слота відповідає сучасним нормам, додатковий пафос та антураж здійснює аудіо озвучка, яка раз у раз нагадує про тематику слота та відповідальності від зроблених дій. Однак свою популярність слот знайшов не завдяки дизайну і тематиці, куди солідніше на їх фоні виглядають численні бонусні опції, активація яких у будь-якому випадку обіцяє користувачам отримання виплат при будь-якому розкладі.

Ігрові автомати Scarface

игровые линии


Повний перелік ігрових символів включає 10 найменувань, з яких 5 карткових символів та 5 персонажів. Серед головних героїв можна відзначити Суворого чоловіка, Красуню, Героя з бензопилою, Лиходія з доларами та Вусатого персонажа з відкритим кейсом. Отримати виграш можливо при утворенні оплачуваних комбінацій із трьох і більш розташованих поспіль елементів загальної активної лінії. Найбільша можлива виплата – 60 тисяч кредитів стане вашою у разі отримання одразу 5 персонажів, що зовні нагадують Челентано на активній лінії. Крім загальних виплат є й побічні, чому сприяють дикі та бонусні елементи, що грають зовсім за іншими правилами, що з’являються в найкращих випадках.

Stacked Wild

scarface stacked wild
мега-супер вайлд
супер вайлд

Так, символ Stacked wild є диким, тим самим замінюючи сусідні символи інші, необхідні освіти комбінації. Якщо цей символ з’являється на другому барабані і заповнює відразу 3 позиції, то активуються безкоштовні обертання — Nudge Spins. При активації Nudge Spins символ wild поступово опускається вниз, стикаючись іншими символами, а в цей час барабани продовжують обертатися в штатному режимі, дозволяючи отримати додаткові виграші.

Якщо символ Stacked wild замістить три позиції, але цього разу на четвертому барабані, то буде запущено режим 15 free spins, що дає право зробити 15 безкоштовних обертань, при яких всі виграші, які ви отримуєте, будуть додатково помножені в 3 рази. При реалізації отриманих спинів можливий варіант їхнього продовження при повторному випаданні Stacked wild.

символы игрового слота
символы слота

Повний Stacked wild зрідка виявляється і середньому барабані, цим активізуючи режим Bonus game. Під час цієї гри ви опинитеся в новому режимі, де перед вами будуть опинятися численні противники. За ліквідацію кожного суперника ви отримаєте певну вогнетривку суму собі на рахунок. На вибір гравцеві дається рушниця чи гранати. Відстрілювати ворогів допускається лише до тих пір, поки один з них впритул не досягне головного персонажа гри — Тоні, після чого бонусний режим підійде до кінця, раніше зароблені кредити виявляться на основному рахунку, і сама гра продовжиться в стандартному її вигляді на п’ятірці барабанів.

бонусная игра

Якщо дикий символ Stacked wild з’являється на барабанах, але при цьому не закриває відразу всі позиції, то він перетворюється на Scarface wild, після чого так само замінює інші символи, але не призводить до запуску унікальних опцій, описаних трохи вище.